Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szaturnusz a horoszkópban....

Szaturnusz a horoszkópban. Mikor lesz vége a karmikus feladataimnak?

Figyelt kérdés

A halak jegyében a 7. házban áll a Szaturnusz, ami úgy tudom a karma bolygója és a 7. ház főleg a párkapcsolatokra vonatkozik. Hát...az elmúlt 10 évben borzasztóan nehéz párkapcsolataim voltak, kaptam hideget-meleget a férfiaktól. Óriási tanítás, tükör. Az utolsó szerelmem után azt éreztem, hogy megtanultam minden leckét és véget akarok vetni ennek a rossz karmának (mindig ugyanolyan férfiakat vonzottam be, mert nagyon nem tanultam a hibáimból). Rájöttem mi volt a gond és min kell változtatnom magamban. Ez a felismerés és a munka önmagammal képes véget vetni a rossz karmának?

Köszönöm az építő válaszokat!



2020. okt. 28. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Mi az a rossz karma?
2020. okt. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ma 23 óra, 10 perckor
2020. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A horoszkópod elemzése nem feladatom.


Több infóra van szükségem az adekvát válaszhoz:

"Az utolsó szerelmem után azt éreztem, hogy megtanultam minden leckét és véget akarok vetni ennek a rossz karmának" Miből gondolod, hogy megtanultál minden leckét? Miben változtál? Sikerült-e meghaladnod régi önmagadat?


"Rájöttem mi volt a gond és min kell változtatnom magamban." És a visszajelzések a belső változásodra a külső világból mik?


"Ez a felismerés és a munka önmagammal képes véget vetni a rossz karmának?" Rövid válasz: valószínűleg nem. A karma nem szűnik meg ennyitől. A valódi fejlődés az, mikor te megtanulod máshogy kezelni az ilyen-olyan karmikus eseményeket.

2020. okt. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi az Aszcendensed? A vele ellentétes Deszcendensen található az a csillagjegy minőség, amivel dolgod lesz a párod tükrében!


Kos aszcendens > Mérleg deszcendens

Bika aszcendens > Skorpió deszcendens

Ikrek aszcendens > Nyilas deszcendens

Rák aszcendens > Bak deszcendens

Oroszlán aszcendens > Vízöntő deszcendens

Szűz aszcendens > Halak deszcendens

...

2020. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

7-es házas Szaturnuszban ilyen fogalmak jöhetnek szóba, mint:


- idő

- sors/karma

- merevség

- ridegség

- dogmatizmus

- önismeret (tükör)

- türelem

- akadály

- mozdulatlanság

- biztonság (elvesztése)

- rend

- felelősség

- bölcsesség

- szomorúság

- lassúság

- probléma

- magány

- fejlődés


Halak jegyében a SZERETET a legvégső konzekvencia.

Ugyanakkor a másik ember egyfajta "droggá" válhat.

Nem könnyű a feladat!

2020. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Hogy érted, hogy droggá válhat?

2021. okt. 17. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!