Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlàn csillagjegy Skorpió...

Oroszlàn csillagjegy Skorpió aszcendenssel. Van valaki ilyen?

Figyelt kérdés

Kisfiam horoszkópja, én Rák vagyok Szűz aszcendenssel. Most 3 hónapos, de előre félek, hogy vajon hogy fogom tudni nevelni, milyen lesz a kapcsolatunk. Kíváncsi lennék, hogy milyen a hasonló horoszkóppAl rendelkező emberek szemèlyisége, èletfelfogása.


Valaki tud segíteni, hogy ezek a csillagjegyek milyen szülő-gyerek kapcsolatot eredményeznek?



2020. okt. 30. 01:53
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Az én 2,5 hónaposom is oroszlán+skorpió :)))
2020. okt. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha kellő figyelmet fordítasz rá, elég szeretetet adsz neki, törődsz vele, akkor jól fogod nevelni, és nem lesz semmi baj:)) Ezeknek az alap dolgoknak milliárdszor nagyobb a jelentőségük, mint az hogy éppen vízihattyú csillagjegyű nyílméregbéka aszcendenssel, vagy akármivel.

Szeresd és törődj vele, nem lesz baj:)))

2020. okt. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A párom is oroszlán, skorpió aszcendenssel. (Ráadásként van egy ikertestvére...)

Én pedig bak vagyok szűz aszcendenssel.... :D


A párom személyisége.. Nos, elég nehéz eset. De az édesanyját 95%-ban tiszteli, szereti, a maradék 5% pedig a kettejük makacssága, büszkesége..

Céltudatos, rettentő makacs, önfejű..Ha megsérted az önérzetét, jaj neked. :D Hihetetlenül büszke.

Ha megsérted, akkor jobb ha ráhagyod, nem szabad hergelni, meg felvenni a kesztyűt, hagyni kell lenyugodni, utána szépen meg lehet vele beszélni a dolgokat.

Folyamatos megerősítésre vágyik.. Szereti ha “nyaliznak” neki. Cirógatja a büszkeségét, meg az önbecsülését.

Néha eléggé lusta tud lenni, de ha úgy állítod be a dolgot, hogy a végén “felnézhess” rá, akkor boldogan megcsinálja. (pl. Nem tudom megcsinálni ezt meg azt, segíts kérlek.. akkor megcsinálja, megdícsérem.. Ő örül, mert meg lett dícsérve, én örülök, mert nem én bajlódtam vele :D )

Egyébként hihetetlenül jó eszű, jószívű.

Nem szabad rákényszeríteni semmi olyat, amit nem akar, sőt.. nem is tudod rákényszeríteni. :)

A másik, hogy nem lehet hasonlítgatni.. Ha azt mondom, olyan vagy, mint apád, vagy hát ebben a tesód jobb volt/jobban csinált meg valamit.. 3. világháború

Ezen felül.. érzékeny, csak nem mindig mutatja ki.

Precíz, pontos. Ha nem időre megyünk valahová, akkor is időben akar odaérni.. ( ki érti ezt?)

Általában ő a társaság középpontja, tipikusan a kemény mag oszlopos tagja.

2020. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Legalább a saját gyermekedet ne skatulyázd be előre. Olyan lesz, amilyennek neveled. És minél több szeretetet és figyelmet kap, annál jobb ember lesz belőle.
2020. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, főleg a 3-mas válaszolónak! Ezek szerint nagyjából olyan, mint amilyet a “tankönyv” ír. Csak bírjak vele lépést tartani majd! 😅


Utolsó, értem mire gondolsz, és így is fogom nevelni, soksok szeretettel és figyelemmel ☺️ Nem skatulyázom be egyáltalán, csak én valamennyire hiszek benne, mivel az én horoszkópom leírása tűpontosan illik rám. Persze nem ez alapján ítélem meg, csak érdekelt, tisztában vagyok vele, hogy rajtam/rajtunk több múlik, mint azon, hogy éppen mikor bújt ki belőlem☺️ bár hozzáteszem, még csak 2,5 hónapos, már igazi kis oroszlán... legalábbis ami az üvöltést illeti 😅

2020. okt. 30. 10:41
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Én nyilas vagyok skorpió aszcendenssel és a skorpió jó tulajdonságait használom tudatosan: igény a minőségi ételekre, éles látás helyzetekben, az emberek sokkal jobb megismerése, mély és tiszta hit Istenben (bármilyen vallásban), őszinte szeretet adása és igénye, az igaz dolgok és szellemi termékek igénylése, a hazugság és érdekemberek nem elfogadása, nagyon erős tekintetem van emiatt is hordok sokszor szemüveget, mint ahogyan azt a skorpiók is csinálják. A skorpió rossz tulajdonságait nagyon ritkán használom.
2020. nov. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen osztálytársam és nagyon eleven, energiával teli ember. Kicsit gyerekes volt, mert szeretett másokat viccesen piszkálni, viszont nagyon, de nagyon makacs volt. Én skorpió vagyok és így mindketten akarstosak voltunk,de nagyon jól kijöttünk. Kicsit hanulatember volt, de többnyire pozitív látta a dolgokat és lelkesedéssel és szenvedéllyel tette azokat a dolgokat, amiket szeret.

Nagyon aranyos volt, csak nem merte mindig megmutatni, hogy aranyból van a szíve, amikor az egó és a makacsság mögé bújt.

Sok figyelem kell neki, dicsérjed, amikor majd elér valamit és szánj rá sok időt. Minden rendben lesz! :)

2020. nov. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Olyan jókat írtatok, hogy már nem félek, sőt, örülök neki ha tényleg így lesz ☺️ Igyekszem majd határozott, talpraesett kisfiút nevelni belőle, ezek szerint az alapanyag jó 😁
2020. nov. 5. 10:46
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok múlik a nevelésen. Én oroszlán-skorpió vagyok és sajnos nem volt túl jó gyerekkorom, emiatt zárkózott vagyok és sokszor nagyon erős haragot érzek.

De kiegyensúlyozott környezetben nagyon jól funkcionálok.

A másik hogy a skorpió miatt hajlamos az ember jól elhallgatni a sérelmeit aztán egyszer csak kitör az egész és jajj mindenkinek :D

Azt gondolom hogy egy kiegyensúlyozott családban, ahol lehet őszinte, nem kell félni. Jó esetben gyors észjárást és elemzőképességet eredményez ez a kombó.

Ja és ne titkolózzatok előtte mert úgyis megérzi és ha azt érzi átverték, nagyon sok ideig nem heveri ki..

2020. nov. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most láttam csak a kérdést. Ugyanez a horoszkópom. Nő vagyok, már a harmincas éveimben. Szinte minden illik rám, amit előző írt. Sajnos a nem túl kedvező családi háttér is. Iskolában, idegen helyen mindig is zárkózott voltam, már túlzottan is. Megszólalni nem mertem. Emellett rengeteg gondolatom volt, van. Viszont sulin kívül rengeteg barátom, társaságom volt. Lobbanékony vagyok, de altalaban sokáig tűrök. Viszont akkor kő kövön nem marad. Párkapcsolatban nagyon kijön a domináns énem, érdekes másokkal inkább ráhagyó vagyok. Erős a kisugárzásom, sokszor néznek, sokat foglalkoznak velem, keresik társaságomat.Tudok mások gondolataiban olvasni. Megállapodni komolyabban sajnos eddig nem sikerült. Ahogy egy asztrológus szakértő mondta nekem egyszer :*Ezzel az oroszlán-skorpió kombinációval nagyon feladja a leckét a férfiaknak.* Hát, igen. 😅

Ja, a fentieket magam is tapasztalatom és másoktól is hallottam. Sajnos sokat titkolózom, de ez már kevésbé jellemző. Néha magamat is nehéz elviselni. Mindent túlagyalok.:D Viszont intelligensnek tartanak. Külsőmre sokat adok.Ambíciózus vagyok. Skorpióra mondják, hogy tehetséges, én táncban vagyok az(meg helyesírás, fogalmazás, mesemondás stb) Idegenekkel nem vagyok bőbeszédű, de már rengeteget oldódtam. Én hamar megbocsátok, de a sérelmeket dédelgetem. Túlérzékeny vagyok, szeretek segíteni másokon. Aki nem ártott nekem. 😅 Könnyen elsírom magam, ha rám jön akkor túlzottan őszinte vagyok. Nagyon ellentmondásos vagyok, nehezen kiismerhető.

2021. jan. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!