Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a lány oroszlánr...

Mit gondoltok a lány oroszlánról? Mik a tapasztalok velük kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2020. nov. 17. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon viccesek az oroszlán lányok, ahogy a férfiak is.
2020. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2020. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Szépek a lány oroszlánok. De fiú oroszlánok még szebbek, mert azoknak van sörényük.
2020. nov. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Halak férfi vagyok, volt oroszlán lány barátnőm. Nagyon szép, macskaszerű (testalkat, szem, erős-sportos), határozott, tudja mit akar.


Nagyon férfias férfi illik hozzájuk szerintem, mert erős egyéniség, de rendkívül jó ember.


A haja gyönyörű, hosszú, dús.


Tényleg az a típusú nő, aki ha melletted lépdel, büszke férfi vagy :)

2020. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
4. Jobban nem mondhatta volna el.
2020. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia az Oroszlàn csillagjegyû nô, magabiztos, szép, àltalàban szép hajkoronàt visel,- emellett - inteligens, hûséges tipus,- kitûnô anya vàllik bellôle! Ûdvôzletem!
2020. nov. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Legyel vele őszinte és kedves. Azt meghálálja. Ne akard megtudni milyen vadállat ha nem muszáj.

Üdv, egy oroszlán lány

2020. nov. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Erős egyéniség, céltudatos, hűséges, szüksége van arra, hogy büszke legyél rá és akkor ki tud teljesedni. Kell neki egy erősebb jegy, aki nem hagyja rá az uralkodást, kihívás. Mindenki akit maga alá tud gyűrni unalmas.
2020. nov. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!