Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a velemenyetek a merleg...

Mi a velemenyetek a merleg sracokrol? Merleg nyilas osszeillenek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon komolytalan kérdés. Asztrológiáról vagy komolyan, vagy sehogy. Ahogy a helyesírásodat nézem, neked egyelőre sehogy...
2010. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kossz ez sokat segitett! Leci csak olyanok irjanak akik akarnak vagy tudnak is valaszolni. aki unatkozik az keruljon. elore is kossz.
2010. aug. 11. 15:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de az elsőnek igaza volt de én sem írok helyesen...

Amugy elhiheted hogy ennek amit kérdeztél értelmét nem látom

2010. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsånat nem Magyarorszågon vagyok es a billentyuzetem is hianyos. Szemelyes kapcsolatokra vagyok kivancsi, kapcsolatok teren. Kinek milyen tapasztalata van a merlegekkel kapcsolatban. A masik: egy merleg es egy nyilas horoszkopu egyen hogy jon ki egymåssal ennyi. Es bocs ha erthetetlen vagyok.
2010. aug. 11. 16:36
 5/10 anonim ***** válasza:
attól függ, melyik aktív és melyik passzív :)
2010. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Humor Herold:)
2010. aug. 11. 17:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Svédország, Dánia, Finnország vagy Norvégia? Válassz :D

Amúgy az, hogy két ember hogy jön ki egymással, attól függ, hogy milyen a személyiségük és gondolkodásmódjuk, semmiképpen sem attól, hogy mikor születtek.

2010. aug. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jo de nincs valaki aki nagyon otthon van az ezoterikåban es vegre tudna vålaszolni?
2010. aug. 11. 17:19
 9/10 A kérdező kommentje:
Danmark
2010. aug. 11. 17:20
 10/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Akkor mégegyszer. Ha komolyan érdekel a dolog, rászánsz 20-30ezer forintot és megkérdezel egy olyan asztrológust, aki szinasztriákat /párkapcsolati elemzéseket/ állít össze mondjuk 10-20éve. Itt van például ő, remélem nem számít reklámnak:

[link]

Persze ilyet nem rendel az ember kétnaponta, tehát csak nagyon indokolt esetekre tartogasd.

Ha gagyiban utazol, akkor elolvasod bármelyik napilap, vagy újságosnál kapható hülyemagazin vonatkozó részét, amiben a napjegyek összeillőségét fejtegetik.

Mások beszámolójára azért nem adnék, mert a napjegyen kívül az ascendens, a planéták jegyekben, és a gyakorlati életköröket megtestesítő házakban elfoglalt helyzete, valamint a planéták közötti fénykapcsolatok vizsgálata EGYÜTT valószínűsít egy párkapcsolati összeillőséget, hogy egy sor más dolgot ne is említsek.

2010. aug. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!