Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Más Bakok is így éreznek?

Más Bakok is így éreznek?

Figyelt kérdés
Szóval, én Bak vagyok, és mindig van valami célom, olyan nincs, hogy nem tűztem ki magam elé valamit és ez van már kiskorom óta.

2020. dec. 7. 09:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
22%
Csak egy ambiciózus személy vagy akinek vannak tervei. Kétlem, hogy bármi köze lenne ahhoz, hogy bak vagy
2020. dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én azért gondoltam erre, mert ez a Bakok egyik főbb jellemvonása, hogy ambíciózusok.
2020. dec. 7. 11:07
 3/12 A kérdező kommentje:
Vagyis minden horoszkóp szerinti jellemzésben ezt írják :D
2020. dec. 7. 11:07
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is bak vagyok. Sosem tudatosan csináltam, szerintem ez csak most lett ilyen felkapott életvezetési dolog hogy "legyen célod". Ami amúgy jó, csak régen (több mint 20 éve) nem sulykolták ennyire. Szóval lényeg hogy amikor még nem a csapból is ez folyt, akkor is mindig voltak céljaim. Nem feltétlen igy megfogalmazva, de mindig pontosan tudtam, hogy merre akarok menni. Sose colt olyan, hogy csak úgy lógok, élek bele a nagyvilágba.

Vagy van köze a horoszkóphoz, vagy nincs, de ennyi hasonlóság van köztünk legalább

2020. dec. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen. Teljesen alap. + INTJ is vagyok.
2020. dec. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Valami cél neked is kell ha már a párkapcsolatban hideg vagy és számító.
2020. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én halak nappal és bak aszcendenssel természetesen mindig kitűzök valamit magam elé. Hiszen a szarvamra mindig ráakad valami, és az előttem himbálózik, néha zavar ha a szemembe lóg az igaz.
2020. dec. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6: szerencse hogy rám egyik sem igaz☺️ (Amúgy még nem volt kapcsolatom)
2020. dec. 7. 17:39
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
kérdező, dehogyis nem igaz hiszen a legtöbb jellemzésedben benne van :-D
2020. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9: miből gondolod? Ismersz talán?😒
2020. dec. 7. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!