Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak napjegy, oroszlán...

Halak napjegy, oroszlán aszcendens és bónusz egy vízöntő holdjegy?

Figyelt kérdés

Ez alapján mit lehet leszűrni a jellememről? Melyik jegy uralkodhat a legjobban?


Még elég kezdő vagyok a témában, s így nagyon érdekel, hogy ezt a triót ti miképp látjátok! Mellesleg eléggé egy bonyolult személyiség vagyok, amolyan nehéz eset, szóval hátha ezek ismerete után jobban megértem Önmagam!

Előre is köszönöm!:)



2020. dec. 11. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre nem lehet olyan válasszal szolgálni ami ebben a "kontextusban "pontos" lenne, mert te úgy szeretnél jellemzést egy képről, hogy nem látható belőle csak 5 % , nyilván így a jellemzés is csak ennyire lehet tartalmas, de megpróbálom, lássuk.


Szándékosan fogalmazok úgy ahogy, ez lesz az EGO kihívása, hogy be tudod-e fogadni, vagy ellenállsz.:)



"eléggé egy bonyolult személyiség vagyok, amolyan nehéz eset "


Tapasztalatom szerint aki ilyet állít magáról, azt mintegy pajzsként tartja maga elé, bizonytalan, megerősítésre váró személyiség, aki nem kap annyi figyelmet, mint amennyit szeretne, gyenge a léttudat.


Ugyebár ebben a felállásban az aszcendens ura a Nap, az áll a Halakban, ami valamilyen formában az énkép nehezen realizálhatóságát mutatja, amit igazol is az írásod.Az oroszlán archetípushoz köthetőek az önértékelési zavarok, aminek két megnyilvánulása van, amikor túlbecsülöm, és amikor alul értékelem magam, tehát mint megélés az egészséges önkép kialakításáról is szól.A Halak archetípus alacsony szinten az áldozatiságról, magas szinten már az önfeláldozás képességéről is szól, tehát ehhez kaptál egy nagyon erős belső késztetést az önérvényesítésre, és ne lepődj meg, ha olyan helyzetben érzed egyszer jól, és kiteljesedve magad, ahol valójában képes vagy más javára lemondani valamiről, amire EGO-ból nagyon vágysz, de mégis jó érzéssel tölt el az elengedése szeretetből.Szép feladat, és személyiségfejlődést követel, a szikrája ott van benned.


A Vízöntő az Oroszlán oppozíciója, tehát minden megvan a másikban, ami az egyikből hiányzik, ilyen formában jelez egyfajta belső konfliktust.Individualizmus VS Hatalmi struktúra.A Vízöntő szabadságra vágyik, és elhatárolódik a mélységes összekapcsolódástól, ennek valója pedig egyfajta "üres szabadság."


Tehát a valós szabadságot mindig a felelősség vállalása hozza el, addig csak menekülés.


Kérdés, hogy anyádtól azt kaptad-e amire neked szükséged lett volna a szeretet átélésében.Hiszen ha a Hold áll ott, akkor az utal az anyával való kapcsolatodra is, és a Vízöntőben valamilyen formában megszakadásokat jelent, akár érzelmileg, akár olyan módon, hogy valamiért nem volt ott amikor kellett, egészen kora gyermekkorig visszafűzve.

2020. dec. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hosszú és kellően kifejtett választ!


Örömmel olvasnék még további meglátásokat is!

2020. dec. 11. 11:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Örömmel látnék akkor egy pontos radixot.
2020. dec. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is:D
2020. dec. 11. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!