Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rátok mennyire illik a holdjeg...

Rátok mennyire illik a holdjegyetek?

Figyelt kérdés
Rám a teljes horoszkópi elemzés találó, a holdjegyem Bika és teljes mértékben illik rám, sőt jobban is; mint a napjegyem. Ezzel van még így valaki? :D

2019. nov. 19. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Egész pontosan semmennyire.
2019. nov. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem Oroszlán a holdjegyem, semennyire nem igaz rám.
2019. nov. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
A horoszkópok direkt úgy vannak megírva, hogy ne mondhasd rájuk azt hogy semmi se igaz belőlük...
2019. nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semennyire. Ugyan önfejű vagyok sokmindenben, de az ellenkezője is (kos a holdjegyem), szóval... Nyilas horoszkópom se igazán jellemző, talán az aszcendensem a legjellemzőbb rám. ÉS! Sok bolygóm földjegyű, és ahogy magam megfigyelem, talán ezek a legjellemzőbbek rám! Furcsa.
2019. nov. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ram igen es a kornyezetemben elokre is jellemzo a holdjegyuk..


Oroszlan a holdjegyem...

2019. nov. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a normális válaszokat! :)
2019. nov. 20. 15:43
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Rám nagyon. Skorpió a holdjegyem.
2019. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanannyira illik rám, mint másra, csak mások lehet, hogy nem tudják mit kell figyelni.

Az asztrológiai elemzés minden embert tökéletesen leír, amennyiben nem kitalált születési adatokat ad meg magáról.

2019. nov. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugye a holdjegy az érzelmi világra, különböző dolgokra való érzelmi reagálást mutatják, hogy abban a csilalgjegyben milyen módon viselkedsz az érzelmi szinten.


Kos holdjegyem van.


Eléggé impulzívan tudok dolgokra reagálni és illik rám a kos, erős, akaratos, néha agresszív, tüzes, vad érzelmi világa.

2019. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 jdfGabrella ***** válasza:
Rák holdjegyű vagyok, de kos jobban jellemez engem.
2019. dec. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!