Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mely jegy szülöttjét nem...

Mely jegy szülöttjét nem kedvelitek?

Figyelt kérdés
a rákot és az oroszlánt válaszban lehet megadni (mivel nem fért ki), bár őket mindenki kedveli! :)

2020. dec. 13. 03:12
A kérdező szavazást indított:
szűz
mérleg
skorpió
nyilas
bak
vízöntő
halak
kos
bika
ikrek
53 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%
A bikát, a skorpiót és a mérleget nem annyira
2020. dec. 13. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%

Mérleg vagyok. Nagyon nem jövök ki a nyilasokkal (nagyon támadóak) és a rákokkal (túl lelkesek). A vízöntőket se szeretem, mert önzőek és tudálékosak. A bakot el tudom viselni.

A többivel meg nincs bajom :D

2020. dec. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
Nyilast nyomtam, de az oroszlánokat sem bírom.
2020. dec. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 GretaThunberg ***** válasza:
26%
Mindegyiket utálom.
2020. dec. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
51%
A Dinoszaurusz jegyben szuletettek kulonosen gyulolnivaloak.
2020. dec. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
48%
Mi a bajotok velem? 🤔 Szűz vagyok, és nem értem.
2020. dec. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Skorpió.
2020. dec. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%

Skorpió.. Ismerek többet is. Akaratosak, makacsok, ha nem az van amit ők akarnak akkor veszekedés van.

Lélek rombolóak tudnak lenni nagyon is.

Adnék esélyt azért több skorpiónak is de ha a fentieket elkezdenék nem folytatnám velük a kapcsolatot. Nyilván én se ismerem az összeset de az is akiket eddig ismertem bőven elég volt belőlük.

2020. dec. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
68%
A szűzzel kapcsolatban egy tapasztalatom van ha bár neki az aszcendense volt skorpió. Dettó ugyanaz mint a skorpiónak. Akaratos, makacs, uralkodó, ha nem az van amit ő akar akkor veszekedés. Nála szerintem az aszcendense erősebb volt mint a Szűz horoszkópja.
2020. dec. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%

9-es, az általad leírt jellemvonások inkább a Szűz jegy szülöttjeire illenek, akiket egyébként én nem igazán kedvelek.


Kényszeresek, kontrollmániások és folyamatosan másokat hibáztatnak mindenért úgy, hogy az állítólagos hiba talán egy említésre sem méltó apróság.


Vitatkozni sem lehet velük, mert csak nekik lehet igazuk, így a vita biztosan veszekedésbe torkollik majd.


Egyébként Skorpió vagyok, - ennek tudatába gyanítom, hogy beindul majd a lepontozásom... :)

2020. dec. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!