Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mely jegy szülöttjét nem...

Mely jegy szülöttjét nem kedvelitek?

Figyelt kérdés
a rákot és az oroszlánt válaszban lehet megadni (mivel nem fért ki), bár őket mindenki kedveli! :)

2020. dec. 13. 03:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
62%

Skorpió egy aljas, hatbaszuro, szemetkedo. Agresszív és romboló.


Ikrek skizofrén, hazudik, pszichopata

2020. dec. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
51%

Fura ezt látni. Ikrekként az én jegyemet általában csak szidják a kérdéseknél 😅

Én magam a bikákkal nem jövök ki, teljesen mindegy milyen típusú kapcsolatban vagyunk, vagy rossz a viszonyunk vagy kerüljük egymást

2021. jan. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Bak!!! Halak vagyok, es ez az egyetlen egy jegy akire nem tudok rahangolodni es nem is szeretnek. Nagyon furcsa egy jegy sztem. Azt hiszik minden roluk szol, ha mar nem ugy koszonsz neki besertodnek pedig semmi kozuk nem volt a te rossz kedvedhez, mindent magukra vesznek amihez ful semmi kozuk nincs. Nagyon bekepzeltek azt mogotte alig van valami. Sose ismernek be ha hibaztak, ok tokeletesek ugy ahogy vannak. Es a legrosszabb foleg halakkent, hogy nulla empatiat nem erzek rajtuk csak ők vannak.
2022. febr. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!