Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mely jegy szülöttjét nem...

Mely jegy szülöttjét nem kedvelitek?

Figyelt kérdés
a rákot és az oroszlánt válaszban lehet megadni (mivel nem fért ki), bár őket mindenki kedveli! :)

2020. dec. 13. 03:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
56%
* jav: tudatában
2020. dec. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
92%

Én skorpió vagyok. A tesóm is skorpió és nála tényleg az kell h legyen amit ő akar. Én ebből tanúltam. Sőt sokszor jobb ha nem az van vagy nem azt kapom amit akarok.

Én mindegyik jegyet kedvelem. Nagyon érdekes és nagyon jó H mindenki másmilyen és főleg H egyediek.

Én mások negatív tulajdonságait is tudom tolerálni és kedvemet lépni hiszen lehet tanulni. Csak azt nem szeretem ha valakit ágyba főve negatívan kritizálnak. Ez megtalálható az összes jegyre vonatkozóan. Sokszor egyáltalán nem az az igazság ahogyan beálítanak valakit. Tehát más véleményére nem hagyatkozok.

Nem a negatívra kellene koncentrálni. Jobban örültem volna ha a szavazàd arról szólna H mejiket kedvelik az emberek S így inkább a pozitív tulajdonságairól írhatnánk S olvashatják.

A szűz jegyűek nagyon nagy fantáziájúak és segítőkészek.

2020. dec. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
92%

A szüzek szeretete fojtogató is tud lenni, de az tény, hogy háziasak és segítőkészek. Az elfogadottságuk attól függ, hogy számodra mik a prioritások az életben.


Számomra ez egy nyugodt környezet, ahol "békén hagynak" és szabadon mozoghatok, de egy szűz mellett ezt nehéz megélni, ezért ők a legkevésbé kedvesek számomra. Nyilván, egy más jellemvonásokkal rendelkező ember másként vélekedik erről.

2020. dec. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
58%

A rákokat ki nem állhatom, az összes kellemetlen, taszító alak az életemben rák (volt). Érzelemvezéreltek, aljasak, basáskodóak, kisajátítóak, borsószemhercegnők, egocentrikusak és mástól is elvárják hogy ők legyenek a világ közepe, drámakirályok, érzékenyek, meggondolatlanok, számomra elviselhetetlen pedig tiszta lappal indul mindenki, tényleg nem jegy alapján ítélkezem.

A huzodozó ikreket is nehezen tolerálom de szerencsére nem mindegyik ilyen akit ismerek. Illetve a vízöntő beképzelt, leereszkedő stílusa is bicskanyitogató számomra de szerencsére emberileg még nem volt velük bajom.

2020. dec. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
68%
Mérleg. Utálom hogy képtelen dönteni mert az felelősséggel járna, és hajlamos összevissza hazudozni hogy mindenképp elkerülje a konfliktust. Sunyi mert retteg hogy konfrontálódni kell valakivel. Inkább mindig azt mondja amit mások hallani akarnak, nem azt amit valójában gondol.
2020. dec. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
72%
Ja, és kimaradt hogy rettentően felszínes is. Kirakatember.
2020. dec. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
80%

A Mérleget leginkább. Rengeteget beszél,locsog, állandóan azt akarja,hogy az legyen amit ő szeretne. Drámákat és hisztiket rendez,ha nem tetszik valami,persze nem azonnal,sokat sunyít,de a háttérben a maga malmára hajtja a vizet.Érthetetlen reakciói vannak, olyan dolgokat hoz elő,sokszor évek múlva,ami már elmúlt és ezt vágja a fejedhez.Igyekszik kapcsolatban érzelmileg, vagy szexuálisan befolyásolni. Elválaszt a barátaidtól,hiú, felszínes, páváskodó, mindegy hány éves.

Volt ilyen párom, soha többé. És a legjobb barátomat is egy Mérleg szakította el tőlem.

Oroszlán vagyok

2020. dec. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
A rákokat, gerinctelen szarkavaró hisztérika az összes akit ismerek, kifutok a világból tőlük.
2020. dec. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Szűz,a leg beképzeltebb.

Skorpió, bosszúálló,szarkeverő.

Rák,jellemtelen hazudozó.

2020. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Oroszlán vagyok és a skorpiókkal még sose volt szerencsém. Főnököt akarnak játszani de hosszú távon elég fárasztó, ezért le kell rendezni őket, hogy megtalálják a helyüket. Olyankor örök bosszút esküsznek és fortyognak a vérükben még gondolom jó sokáig...képtelenek bocsánatot kérni, bennük hiba nem lehet, a tanácsot már csak azért se fogadják meg de ha neked lesz igazad, nehogy meg merd említeni, hogy te előre mondtad, mert még nekik áll feljebb. Tűz és víz. Gondolom minden bosszúvágyú, véres szájú skorpió lepontoz érte... hiába.. nehezen viselik az igazságot.


A szűz és a mérleg is elég kiborító tud lenni a folytonos variálással. Bizonytalanok magukban így a mérleg mindenki szeretetére vágyik és sosem mond nemet, míg a szűz mindenkit kritizál és cseszeget, hátha ezzel erősebbnek tűnik.

2020. dec. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!