Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek mi várható az új...

Angel3000 kérdése:

Szerintetek mi várható az új èvben 2021?

Figyelt kérdés
Rendezôdik az èletûnk, vagy tovább fog bonyolódni?

#oltás #katasztrófa #Válltozás, új rendszer #Covid virús #Emigráció hullám #Új gyógyszerek
2020. dec. 22. 01:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Én azt tudom mi nem fog: nyelvtani és helyesírási hibák ejtése a mondatokban és szövegekben az interneten
2020. dec. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%

Előrejelzés Mo-n: OV addig húzza-halasztja korlátlan tejhatalmát, míg lehet. A korona hol lesz hol nem, mint a mesékben és a félelemkeltés, pánik, gazdasági válság még időbe kerül, míg véget ér, vagy elkezd normalizálódni, úgy mondom. Az oltás elvileg javulást fog hozni idővel, de addig persze még sokan meg fognak halni.

Szóval ez biztosan, a többit meg majd az idő megmondja.

2020. dec. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Hozom a jósgömbömet.
2020. dec. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

én a "járvány" végét várom. ami elvárható, hogy várható.

de kb mind az abból amit #-tél. +kijönnek az 2020-ra tervezett filmek java. Azt is várom....

2020. dec. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Abszolút egyetértek azzal, hogy 2021 várható az új évben.
2020. dec. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Semmi jó nem lesz. A korona tovább fogja szedni áldozatait. Új mutációk. Oltatni nem sokan fognak, ezért ez a vírus talán soha nem fog eltűnni a földről! Munkanélküliség, káosz, válság, stressz. Semmi jó.
2020. dec. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Wonnyval ellentétben úgy gondolom, hogy bár a vírus még velünk marad, de az elmúlt időszak tapasztalataival gazdagodva bölcsebb döntéseket hoznak majd az óvintézkedések tekintetében is. Több lesz az önálló felelősség, de például tavasztól megint biztos, hogy elengedhetetlenek lesznek az enyhítések a gazdaság érdekében. Beindul majd a turizmus, de az árak felmennek, a szállásadók például igyekeznek beszedni az elmaradt bevételeiket. Az éttermeknél hasonló drágulásra számítok, az emberek viszont nagyobb hajlandóságot mutatnak majd arra, hogy szórakozásra, kikapcsolódásra költsenek. 2021 szerintem emiatt ha kicsivel is, de jobb lesz, mint az idei év.
2020. dec. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Utolso, ketlem.. szerintem visszasirjuk a 2020-at is
2020. dec. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
#8: igazából némi kellemetlenségtől eltekintve 2020 sem volt egy borzasztó év. Oké, a jók közé sem sorolnám, de kibírható volt. Ezért tekintek optimistán a következő 1-2 évre, szerintem fellendülés jön. Ráadásul 2022-ben választások is jönnek, ami szintén új reményekkel kecsegtet.
2020. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szia 9-es! Nagyon pozitiv ember vagy, ennek szivbôl örûlôk, hogy ilyen ember is létezik! Minden jòt!
2020. dec. 23. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!