Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán miért nem tudja...

Oroszlán miért nem tudja manipulálni nyílast?

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Hogyne tudnám :D
2020. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A manipulációs készség nem csillagjegy függvénye.


Csak azért, mert te tapsztaltál ilyet, ez nem lesz általános igazság.

2020. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudja??? Ó, dehogynem.

Nyilas vagyok. Volt egy Oroszlán exem. Úgy játszott velem, mint macska az egérrel. Mivel szemtől szembe nem tudott megtörni, így elkezdett nagyon durván manipulálni. Olyan zseniálisan csinálta, hogy csak évekkel a szakítás után esett le, hogy mit is művelt valójában. A Nyilas őszinte jegy, én pl. egyáltalán nem tudok és nem is akarok manipulálni senkit, így értelemszerűen nehezen is veszem észre, ha más igen.

2020. dec. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

A Nyilas nagyon éleseszű és nem szereti,ha manipulálják.

Azt gyorsan észreveszi.

Az Oroszlán meg alapra mindenkit manipulálni próbál.

Jó néha a Nyilas is kicsit későn kapcsol, hogy az Oroszlán

épp miben mesterkedik.

A Nyilas viszont képes leleplezni az Oroszlán kis játékát, és meg is mondja a véleményét.Amúgy a Nyilas nagyon bírja az Oroszlánt, meg a kis próbálkozásait.Mert jól szórakozik.Az Oroszlán nem rosszindulatú.A Nyilas nagyon képes belelátni és kiismerni.

2020. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4! Mintha a főnököm és az én kapcsolatomat írtad volna le, én nyilas vagyok, ő oroszlán 😀
2020. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én "dupla" oroszlán vagyok, ami annyit tesz, hogy az aszcendensem is az. A férjem "dupla" nyilas, még élünk.🙂
2020. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Milyen igazak amiket olvasok! 😉
2020. dec. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pedig mindenki mást ír😊
2020. dec. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#1 és #3

Az oroszlán csak azthiszi, hogy tudja manipulálni a többit pedig nem! :)

2021. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Readingforlife válasza:
Mind a kettő a tűzjegybe tartozik, ebből adódik, hogy mindketten elég kemény és önfejű csillagjegyek. Az oroszlánok nagyon jól tudnak manipulálni, sokszor úgy, hogy észre sem veszi a másik. Mivel a nyilasok őszinték sokszor nem áll szándékukban senkit sem manipulálni, nincs szükségük rá. Viszont a nyilasokat nem olyan könnyű megvezetni, mert nem hagyják magukat, és ebben rejlik a titkuk. Van, hogy kiállnak magukért és ez az ellentét sok konfliktus forrását képezi a két csillagjegy között.
2021. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!