Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Csak én környezetem születtek...

Csak én környezetem születtek sokan januárban?

Figyelt kérdés
2021. jan. 6. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Mire szamitottal? Most kezdenek el megszuletni a Covid babak, akik a tavaly ev eleji otthon letek közben fogantak.
2021. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Azt sem tudom ki a fene lehetsz, pedig januári vagyok!!!!
2021. jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben senki nem született januárban, de neked nyilván a Bak és a Vízöntő minőségű személyiségek megértésével és/vagy elfogadásával van dolgod az aktuális életedben. :)
2021. jan. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 6 rokonom is januári, igaz, közülük 1 vérrokon, és 3 bak, 3 vízöntő. De eddig nem tűnt fel, saját magam által választott barátok közt nyilas dömping volt mindig is :D


Statisztikailag a rokonságban oroszlán, majd bak és nyilas van a legtöbb.

2021. jan. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én rokonságom csak néhány jegyre korlátozódik. Főleg a Bika, Ikrek, Rák, Szűz és Mérleg jegy képviselteti magát. Később még beházasodott hozzánk egy Kos és egy Oroszlán is.


Én Skorpió vagyok, de a "végső" jegyek (Nyilas, Bak, Vízöntő, Halak) teljesen hiányoznak a környezetemből. :)

2021. jan. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdekes körülöttem nagyon sok a mérleg jegyű. Párom bak, ő az egyetlen akit ismerek és ő januári. Van még halak skori nyilas és bika. Többi jegy nincs is a közvetlen környezetemben.


Szűz nap, mérleg asc, halak hold 27n

2021. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Bak vagyok, viszont én rengeteg Vízöntőt és Oroszlánt ismerek, akik elvileg ritka jegyek. Nagyon kevés Bakról tudok, az osztályba is vagy egyedül voltam Bak, vagy mégegy valakivel szóval csak ketten.
2021. jan. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!