Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mely csillagjegyekre jellemző,...

Mely csillagjegyekre jellemző, hogy mindenképp irányítani akarnak másokat?

Figyelt kérdés
Akár így, akár úgy...
2021. jan. 10. 18:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%
10-Vagy a szüzike egy seggberúgásra, ha beszól :)
2021. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Oroszlán
2021. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Skorpió vagyok Szűz holddal. Utálom ha valamibe van egy kis hiba, inkább megcsinálom más helyett is ha nem képes azt tökéletesre a kérésem szerint. Képes vagyok megsértődni valakire emiatt és megutálni is.

Irányítani egyébként nem tudok, mert nem szeretek csúnyán beszélni az emberekkel. Manipulálás csak akkor jön szóba, ha már nagyon a szívügyem valami, de olyankor már képes vagyok bármit előadni, hogy rávezessem az illetőt, hogy úgy van ahogy gondolom. Ha kell lassan, de biztosan.

Egyébként az Oroszlán nagyon irányító, legalább is, akiket én ismertem már elviselhetetlen voltak nagy hanggal.

A kos is tud, de nem vészes. Jelenleg a második hosszabb kapcsolatom Kossal, de ők inkább makacsak.

2021. jan. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Angel3000 ***** válasza:
Szia! A Skorpió egy irányitó tipus, ès az Oroszlán!
2021. jan. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Egy csomóan írták a Bakot...na pl rám ez NEM jellemző
2021. jan. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
10%

10# tök jó hogy kimasoltad a kis igazsagot a nagy horoszkóp tankönyvből de én pl szüzként pont nem ilyen vagyok

Sőt én vagyok a társaságban az első aki elunja ha kétszer egymás után ugyan az történik

Plusz kb semmi szisztéma nincs az eletemben

Ennyit a merev szabályrendszeremrol

2021. jan. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

10-es vagyok és sehonnan nem másoltak ki semmit, egyszerűen csak tapasztalatból beszélek.


Nyilván, a különböző bolygóállások enyhíthetnek egy képleten, de ezek a jellemvonások kisebb-nagyobb mértékben azért minden Szűzre jellemzőek...

2021. jan. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szeretnelek megcáfolni de ebben a kategóriában ez esélytelen😅
2021. jan. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek jó tapasztalataim a szűz csillagjeggyel. Szőrszálhasogató, kritizáló, okoskodó, mindent jobban tudó, nem kellemes emberek. Persze mindig vannak kivételek, de én még nem találkoztam vele 😀
2021. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!