Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek melyik legidegesít...

Szerintetek melyik legidegesítőbb csillagjegyek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 18:48
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Számomra a Nyilasok.

Ikrek vagyok és elméletileg imádnunk kéne egymást a nyilasokkal, de én nem tudom elviselni, hogy különcködnek, nekik mindent lehet másnak semmit, azt hiszik ők az legjobbak, nyersek bunkók és szándékosan nem is akarnak formálódni a társasághoz, sőt mintha büszkék is lennének magukra, azt hiszik azt csinálnak amit akarnak stb.

Én most ezeket munkahelyre levetítve írtam le, de jócskán akad azon kívül is nyilas az ismerőseim között akik dettó ugyanígy viselkednek és már a jelenlétük is irritál...

2022. júl. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Skorpió!

Alattomos szarhàzi az összes. Nem tudják elviselni ha valaki jobb náluk valamiben.

2022. aug. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!