Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Számotokra melyik a legidegesí...

Számotokra melyik a legidegesítőbb, elviselhetetlenebb csillagjegy? És mi a ti jegyetek?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból teszem fel a kérdést, vajon melyik az a csillagjegy amelyet a legtöbben nem kedvelnek. Többet is lehet írni. Akkor kezdem én. Engem pl a levegős jegyek irritálnak (Ikrek, Mérleg, Vízöntő). Külsőre szimpatikusak, de sajnos nincsenek jó tapasztalataim velük. Csak úgy tudok velük jól kijönni, ha nem kell sok időd töltenem velük, de hosszú távon nem bírom elviselni a társaságukat. Leginkább a föld jegyekkel jövök ki jól, Bak, Bika és a tűzjegyekkel Kos, Nyilas. Én Kos vagyok. :)

2017. júl. 25. 10:52
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
65%
A Kos.
2017. júl. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
54%
Én a kost nem szeretem, nőben pedig a skorpiót.
2017. júl. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
41%
Én a kost nem utálom, mert a kedvencem.:D De nem értem hogy utálhatja az én csillagjegyem. Amúgy én szeretem mindegyiket, ugyanis mindegyik jó. :D
2017. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim válasza:
48%

Én a Halak jegyűeket nem kedvelem, kikészülök az állandó pesszimizmusuktól, hogy egyszerűen mindenben a rosszat, a negatívat keresik, a jót soha nem látják meg semmiben.

Nyilas vagyok.

2017. júl. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
39%
A világ gyönyörű, az emberek áldott jók, nincs elviselhetetlen "jegy", minden tökéletes, mindenkivel csak jó fog történni ezután is! Halak.
2017. júl. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
55%
A skorpió nő valami elviselhetetlen! Az ikrek pedig borzasztó kétszínű!!!
2017. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
36%
Engem azok a buta emberek idegesítenek, akik hisznek az efféle sötét, középkori ostobaságban.
2017. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
80%
na de milyen jegy vagy hetes? Mert azt utálom.
2017. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim válasza:
36%
Egyatértek a hetessel.És te hatos,az én német tanárnőm is skorpió és ő a legkedvesebb tanár az egész gimiben.
2017. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim válasza:
55%

#9 vagyok

Egyébként én Rák vagyok,és ismerek min 5 embert,aki ugyanebben a csillagjegyben született,és mindegyiknek teljesen külömböző természete van.Szóval nem érdemes emiatt ítélni meg egy embert.

2017. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!