Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik szerintetek a legirritá...

Melyik szerintetek a legirritálóbb csillagjegy és miért?

Figyelt kérdés

Olyan csillagjegyekre gondolok akiknek már a szimpla jelenléte és kisugárzása is idegesít. Kinek a legidegesítőbb a viselkedése és Pl. Legszívesebben melyiket küldenétek el melegebb éghajlatra amikor csinál, vagy éppen nem csinál vagy ha nyilatkozik valamit. Illetve pl. Melyik a leggonoszabb? Ami ugyebár megintcsak egy irritáló tulajdonság.

Tapasztalatok alapján írjatok légyszi és azt is, hogy miért az a csillagjegy a legirritálóbb nektek.


Aki nem hisz a horoszkópban és fontolgatja magában, hogy írjon-e ide valami teljesen hülyeséget, a témától eltérő és a horoszkópokat degradáló szöveget, az kérem ne tegye, ugyanis arra nem vagyok kiváncsi.

Ha nem érdekel vagy hülyeségnek tartod akkor egyszerűen görgess tovább!

Köszi előre is a válaszokat! :)



2021. jan. 21. 21:42
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
85%

"Olyan csillagjegyekre gondolok akiknek már a szimpla jelenléte és kisugárzása is idegesít"

Ilyen azért nincs. Mindegyik jegy tud idegesíteni valamilyen rá jellemző szokásával. Valamelyiknel jobban zavar a sajátja valamelyiknél kevésbé.

A cérna az ikreknél és a szűznél a legrövidebb, ha azt nézzük mennyire irritáló.

Az ikrek azért mert folyamatosan pörög de annyira, hogy ideges leszek. Meg van hogy egyszerre több dolgot csinál, közben vmit mondani akarok, azt mondja figyel, pedig nem. Egy-egy mondatot vesz de egy csomó kimarad.

A szűz meg azért, mert mindenben megtalálja a kritikát, hogy az a dolog mért nem jó, hol fog elromlani, miért fog elromlani stb. Ezzel nagyon le tud lombozni másokat plusz a saját frusztrációját, meg aggodalmát átrakja másra (is).

2021. jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Utolsó! Igen ezt én is észrevettem a szűzeken, hogy nem tudnak egyedül aggodalmaskodni vagy éppen szenvedni. Mindig másokra is ráaggatják a problémáikat is, mondván, hogy nehogy már csak ő aggódjón, nehogy már csak neki legyen xar...
2021. jan. 22. 00:20
 13/43 anonim ***** válasza:
63%

Nekem a halak, rögtön megérzem, valahogy olyan ellenes kisugárzásuk van.

-egy oroszlán

2021. jan. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
78%

#11

"Ilyen azért nincs" Pedig hidd el, hogy van... és ezt most nem kötekedésből mondom.

Tapasztald meg egyszer egy skorpió társaságában egy asztalnál ülni egy baráti összejövetelen vagy akár csak egy megbeszélésen a munkahelyen. Nagyon mélyen néz, vizsgálgat, persze egy szót sem szól. Amikor elejtesz egy poént mindenki nevet, ő persze hogy csak mosolyog de azt is csak a látszat miatt. Ha meg is szólal azt is csak amiatt, ha valamilyen szót rosszul mondasz ki vagy vmilyen hiba volt a mondatodban és erre kívánja felhívni a figyelmedet... Szóval ja, náluk már maga a kisugárzásuk ki tudja csapni a biztosítékot és legszívesebben megmondanám neki, hogy mi a f@szért néz és vizsgálgat engem úgy mint aki szellemet látna. Merthogy rólam olvasni senki nem fog az is biztos! Pedig ez a céljuk :D

2021. jan. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
95%
5.:Én skorpió vagyok,de ez nem teljes mértékbe igaz.Bosszúálló,igaz.De hogy bosszút is áll?Nem.A gonoszság is erős túlzás.
2021. jan. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
92%

#Kalapácsos

Mikor azt írtam hogy ilyen azért nincs akkor csak a saját nevemben beszéltem a tapasztalataim alapján. Nekem kell ahhoz valamilyen viselkedés hogy valaki felidegesítsen vagy irritáljon, a puszta jelenlét nem elég. Bár ha valahol valaki jelen van, ott már valahogy viselkedik is....


#11 voltam, skorpió

2021. jan. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim válasza:
72%
Csak egyet tudok, hogy a vízöntő a "legnormálisabb", mivel én is az vagyok. 😁 Amúgy engem egyik csillagjegyű ember sem irritál.
2021. jan. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a Nyilas. Van egy ismerősöm akinek van egy nyilas ismerőse és őt folyamatosan irányítgatja,nagyon sértődékeny is,és tökre olyan ,,kihasználom" stílusa van,és a másikat állítja be hibásnak. A vicc,hogy anyának is lett egy nyilas ismerőse,aki meg még nyíltan játssza a kihasználót xd Nagyon átlátszó,és irritáló.

Anyum Ikrek,pl az ő másik énjét nem bírom én sem,és tényleg egyik pillanatról a másikra változik,és felcsesz ez.


Én Halak vagyok,de full gonosznak gondolom magam,pont az érzelmesség és a bezártság, ,,én világom" miatt,ugyanis oda még senkinek nem sikerült bejutnia,ami sok gondot szült már,és amikor számomra gond volt,az se derült ki,csak random döntéseket hoztam pl elhagyom a barátaim,ott hagyom amit elkezdtem, csak úgy ignorálok olyan embert akinek tudom h számít stb. mint h megbeszélném a zavaró dolgokat, úgy hogy igen,változtatni kell. De nem tudom ez mennyire jellemző a többi halra az a baj. Csak 1 ismerősöm volt,mondjuk ő is gonosz volt,mert a másikat érzelmileg gáz helyzetbe hozta a random cselekedetével,mindent letojva+simán vitte a jó gyerek álcáját tovább. Azonban irritálóak nem vagyunk hála ettől függetlenül.

2021. jan. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
82%
Kalapácsos: Ha ennek van igazságtartalma, akkor most már a skorpiók a kedvenceim. :D Imádom az ilyen alakokat.
2021. jan. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
95%
Rák: azt sem tudja sokszor, hol van, mit csinál, mit érez valójában.
2021. jan. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!