Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik szerintetek a legirritá...

Melyik szerintetek a legirritálóbb csillagjegy és miért?

Figyelt kérdés

Olyan csillagjegyekre gondolok akiknek már a szimpla jelenléte és kisugárzása is idegesít. Kinek a legidegesítőbb a viselkedése és Pl. Legszívesebben melyiket küldenétek el melegebb éghajlatra amikor csinál, vagy éppen nem csinál vagy ha nyilatkozik valamit. Illetve pl. Melyik a leggonoszabb? Ami ugyebár megintcsak egy irritáló tulajdonság.

Tapasztalatok alapján írjatok légyszi és azt is, hogy miért az a csillagjegy a legirritálóbb nektek.


Aki nem hisz a horoszkópban és fontolgatja magában, hogy írjon-e ide valami teljesen hülyeséget, a témától eltérő és a horoszkópokat degradáló szöveget, az kérem ne tegye, ugyanis arra nem vagyok kiváncsi.

Ha nem érdekel vagy hülyeségnek tartod akkor egyszerűen görgess tovább!

Köszi előre is a válaszokat! :)



2021. jan. 21. 21:42
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
96%
Juj amúgy igen azt én is kihagytam,hogy halak vagyok (lány),de nagyon sumák,és hogy ez lányra-fiúra is jellemző szerintem😬
2021. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
35%

Tapasztalat alapjan:


Skorpio: irigy, bosszuallo, keveri a sz*rt, pletykas, beleavatkozik masik dolgaba, magamutogato, ketszinu


Vizonto: leszivja az energiad, bosszuallo, rosszindulatu, szelhamos, atveros, hazug, manipulativ


Ikrek: ketszinu, mindenkinek meg akar felelni, mindenkinek a legjobb oldalat mutatja, mindenhol jol el van, mar-mar tarsasag kozeppontja, bohoc


Rak: titkolozos, nem mondja ki a velemenyet soha, nagyon meg tud bantani masokat, ha felkapja a vizet, nem baratsagos


Merleg: ketszinu, rosszindulatu, hazudos, irigy, agressziv, bolond


Nyilas: tutyimutyi, meregzsak, rosszindulatu, mindent tud, nem mutatja ki a szeretetet, csak az utalatat


Bak: rosszindulatu(nem is titkolja, hanem nyiltan), borzasztoan irigy!!!, hangos, nem tud viselkedni, felvagos, fontoskodo


Bika: szelhamos, kedveskedo, de nem megbizhato


Oroszlan: hatarozott, mindenrol van velemenye, mindig igaza van, de agressziv, torekvo


Halak: csak ne tudd meg, milyen, ha igazan merges, okoskodo

2021. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
32.:2 kimaradt:kos,szűz
2021. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőt azért mert jó meglátásaid vannak,apám kos,és engem a kos is érdekelnek,meg akkor már a szűz is hogy teljes legyen a lista.
2021. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
59%

Szuz: azert nem irtam, mert csak egyet-egyet ismertem, ezert tudnek keveset irni rola. O nem volt igazan oszinte, nyugodt termeszet, celtudatos, kerulte a konfliktust


Kos: szinten csak egyet ismertem, o is celtudatos volt, torekvo, megbizni nem tudtam benne valamiert az igazi enjet nem mutatta ki, befolyasolhato volt


50N

2021. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
35.:Köszönöm! :) (igen,ez apámra is igaz,stimmel)
2021. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
74%
Mérleg mert nem őszinték és nem egyenesek, ha meg kell valamit beszélni, elbújnak és úgy tesznek mintha minden rendben lenne és nincs semmi bajuk veled, közben meg....
2021. dec. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik jegy irritál, az az ikrek és a nyilas. Mindkettő rohadt idegesítő. Az ikrek a pofázása miatt, keveri a szxrt- pletykál. A nyilas mindenkit hülyének néz, meg sem hallgatva a másik fél véleményét.

Gonoszságban bármelyik jegy előfordul.

2021. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Utolsó és utolsó előtti ti melyik jegy vagytok? :)
2021. dec. 5. 18:24
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
37-es vagyok és Kos ha csak a nap érdekel
2021. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!