Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz csillagjegyüek jól...

Szűz csillagjegyüek jól kijöttök mérlegel nyilasokal? Vagy taszitanak?

Figyelt kérdés
2021. jan. 22. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia én szűz vagyok a tesóm mérleg a legjobb barátnőm nyilas. Igen nagyon jól kijovunk egymással.
2021. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mérleg vagyok, kolis szobatarsam szűz, nagyon jól kijövünk. Ugyanígy a nyilas baratnoimmel is.
2021. jan. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Miért hisz bárki is a horoszkópokban?
2021. jan. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilasok közül csak tesómmal jövök ki, a párom pedig mérleg, őt imádom, de nagyon ki tudjuk borítani egymást néha. Bár szerintem ez az alapból homlokegyenest más neveltetésünkön múlik alapból, csak egy érdekes adalék, hogy ég és föld vagyunk még horoszkóp szerint is. :D
2021. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem létezik a horoszkóp. Felejsd el, mert hülyeség. Annyi értelme van, mint a laposföldnek. Tényleg az alapján akarsz ismerkedni, hogy ki melyik hónapban született? vicc..
2021. febr. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!