Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek kik a legjobban...

Szerintetek kik a legjobban összeillő csillagjegy pàrosok?

Figyelt kérdés

Most inkább arra vagyok kíváncsi, amiket élőben talasztaltatok akár magatoknal akár másoknál...

Nem az érdekel ,amit az internet ír ..persze abban is sok igazság van szerintem.


2021. jan. 23. 15:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
7%
mintha ezen múlna, és nem az emberi tulajdonságokon. Olyanról, hogy egyéniség, nem hallottatok?
2021. jan. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%

Párom Bika, én Kos.

Akármilyen olyan jellegű cikket olvastam, ami arra vonatkozik, hogy melyik horoszkópok illenek a leginkább egymáshoz, sosem találtam meg magunkat, sőt.. inkább negatívat.

Viszont nála jobb, hozzámillőbb párt keresve sem találnék, ebben biztos vagyok.

Immáron 9,5 éve jóban-rosszban. <3


25/L

2021. jan. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
32%

Ismerőseim Bak-Skorpió páros tapasztalataim alapján nagyon nem illenek egymáshoz. Nem is értem, hogy vannak még együtt.

Bár én ahogy észrevettem a Bakokat csak az tudja viszonylag nyugodtan elviselni, aki képes együttélni az önzőségükkel, nárcizmusukkal, lekezelő stílusukkal.

Szóval a megalkuvó lelkek, mint pl. a Halak jegyű emberek.

2021. jan. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%

Oroszlán-rák :P Én vagyok az oroszlán és nő. Nekem pont az ilyen figyelmes, kedves, törődő férfi az esetem, imádom nagyon a szerelmemet. Én meg nőies, anyáskodó, szeretgetős fajta vagyok, szóval összeillünk nagyon :)


Az oroszlán-kos kombó szerintem halálos lenne, el sem tudom képzelni:D

2021. jan. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
37%
12-es, na tessék ez a bizonyíték, hogy hülyeség az egész
2021. jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%

Szűz-Kos nagyon erős páros. Én Szűz jegyű ként nagyon vonzodok a Kosokhoz,és a gondolkodásmódjuk is érdekesnek találom.

Amit még tapasztaltam a környezetemben a Skorpió-Bak is összeillő lehet,ha nem olyan akaratos mindkettő.

2021. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kos-Mérleg

Bika-Skorpió

Szűz-Halak

Skorpió-Halak

Skorpió-Rák

Ikrek-Oroszlán

2021. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!