Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek halakhoz melyik...

Szerintetek halakhoz melyik csillagjegyhez hasonlít legjobban? Talán Rák? Nem aza kérdésem melyik illik legjobban hozzá melyikhez hasonlít legjobban?

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy a halak a vizes ikrek. Nagyon hasonlít az ikrekhez, az ábrázolásai is hasonlók: ♊️♓️ és illusztrálni is két hallal szokták, az ikreket két nővel. A hangulatingadozások, az elvarázsoltság, a kétoldalúság mindkét jegyre jellemző.
2020. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért még varom a többi válaszokat!
2020. szept. 17. 11:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem csillagjegy-függő. Kb minden emberrel találnál valami hasonlóságot...
2020. szept. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezek a csillagjegyek nem igazán adnak komoly választ bármire is. Én rák vagyok nőként és a barátnőm halak. Én introvertált, szeretek egyedül lenni, olvasni, zenét hallgatni, ellenni a kis lakásomban. Ő extrovertált, minden sarkon van 10 ismerőse, bárkivel 2 perc alatt kialakít egy beszélgetést, minden programban benne van, folyton nyüzsög. A mi kapcsolatunk csak azért működik, mert neki számtalan más ismerőse is van, akikkel csavaroghat, de ha szolidabb programra vágyik, akkor szoktunk közösen tervezni. Nem túl sűrűn, mert én nem igénylem, de ezt ő megérti, nekem meg így jó.
2020. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valaki írt privit, itt válaszolok. Mondhatom, hogy a legjobb barátnők vagyunk, bár nekem is van még 2-3 ember, akikkel nem sűrűn ugyan, de találkozunk. De tagadhatatlanul ő a legjobb barátnőm, annak ellenére, hogy nagyon mások vagyunk. Életünk egy olyan szakaszában ismerkedtünk meg, amikor mindketten eszméletlen mélyponton voltunk, mi már bizonyítottunk egymásnak, szóval tudjuk, hogy mások vagyunk, ennek ellenére valahol egyformák. :)
2020. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A vízöntő.
2020. szept. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*A vízöntőhöz hasonlít legjobban. Akartam írni.
2020. szept. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a nyilas. Mindkettő szeleburdi, erős a hitük, vannak elveik, nagy szabadság kell nekik, szeretnek mások életébe belefolyni és tanácsokat adni kéretlenül is, kissé mártír típus mindkettő és hajlamosak csalódottságukban lezülleni. Nagyon kíváncsiak.


Nem véletlen a hasonlóság, a Neptunuszon kívül a Jupiter is a halak uralkodó bolygója, ami a nyilashoz is tartozik.

2020. szept. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én magamon azt vettem észre, hogy a vízöntő és a bak keveréke vagyok belül. Én is zárkózottabb vagyok, vagyis mikor milyen kedvem van. Van, amikor közvetlen leszek és szinte bárkivel eldumálok, de általában elvagyok magamban. Szabadságvágyam óriási, ha bekorlátoznak, tudat alatt már a kibúvót keresem. F
2020. szept. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!