Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák vagy a Skorpió férfi...

Rák vagy a Skorpió férfi rosszabb?

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 16:07
 1/6 anonim válasza:
92%
Még mindig felfoghatatlan számomra hogy vannak akik ez alapján ítélik meg az embert. A személyiségednek semmi köze ahhoz hogy a szüleid mikor dugtak védekezés nélkül. Pont. Akkor már inkább nézzetek utána a 16 személyiségtípusnak, azt legalább tudományosan is bizonyították. Mindig hallom a rádióban hogy melyik horoszkóposnak milyen napja lesz... és akkor olyanokat mondanak hogy ma dolgoznod kell sokat, ma pihenned kell sokat, ma foglalkoznod kell a szeretteiddel... már azt sem tudják hogy hogy általánosítsanak hogy minden ember magára ismerjen benne... szánalom... és akkor sok ember ha pl agresszív akkor arra hivatkozik hogy hát jaj én tudod skorpió vagyok, hehe. Pedig amúgy lehet a fele sem igaz rá csak beképzeli... Tényleg szánalmas. Remélem ha ismerkedtek az az első kérdésetek hogy mikor született a másik... úgy az igazi
2021. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
1-es, teljesen igazad van, szánalmas!
2021. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Angel3000 ***** válasza:
50%
Szia! Nekem nincs jó tapasztalatom egyikkel se!
2021. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amelyik személyisége jobban passzol a tiédhez.
2021. febr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a Rák a legjobb férfi választás!
2021. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Skorpió. Nem áll ki a véleménye mellett. De ha valaki szembe megy veled azt tamogatja.. Hátbaszúr simán buntudat nelkul.
2021. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!