Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért van az, hogy lassan...

Miért van az, hogy lassan 2020 és az újabban előkerülő észlelések akár misztikus lények, szellemek, ufókról van szó, a felvételek még mindig maximum 640x480-nal vannak felvéve, vagy ennél is rosszabb felbontással?

Figyelt kérdés
2019. okt. 7. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
hátazért mert lerontják a zufok a minőséget
2019. okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Èrtelmes ember nem a kopogó suhanó félelmetes agyszüleményeket hívja szellemnek, ezek szellemi tulajdonok. A kitalálójuk alkotta meg őket és így a szellem szó tágabb értelmezést igényel mint egy lepedőt és két lyukat a sötétben. Huhuuuuu
2019. okt. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
1-esnél a pont!!! 😂😂😂
2019. okt. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Azért, mert nem valósak a rajtuk lévő "észlelések", szimplán unatkozó emberek készítik őket.



Az ufós videók így készülnek:


Van egy unatkozó ember, fog egy kamerát, levideózza az esti égboltot, otthon rárakja a gépre, belerakja egy komolyabb videó szerkesztő programba, rajzol valami fekete/szürke csészealjra emlékeztető dolgot (vagy a lustábbak szimplán egy egy világos pontot rajzolnak, úgyis beveszi azt is az, aki kapható rá), beleszerkeszti a videóba, majd lerontja a minőségét, hogy nagyítóval kelljen nézni, hogy mit is látunk, feltölti internetre, és élvezkedik arra, hogy mennyien beveszik.

2019. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Még csak szerkeszteni sem kell. Fotóztam én ufókat Budapesten HD minőségben is. Nem volt más, mint egy kicsit alulexponált, kicsit lassított (lejátszásnál gyorsabbnak tűnő) felvételt egy buszvégállomás lámpáiról.

Gyorsan mozgó kötelék volt, szabálytalan, extrém mozgást mutatva.

De én másokkal ellentétben ügyeltem rá, hogy ne legyen viszonyítási pont. Ugyanis sok olyan felvételt lehet látni, ahol az ufó és a fák egymáshoz képest mozdulatlanok. Az mennyire amatőr!

2019. okt. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

Ha egy ufo megfigyelő valami csoda folytán tényleg ufo-t lát a következő képpen tud tökéletes képet, vagy videot készíteni róla:

-állítsd a kamera felbontását a lehető legkisebbre(ahogy a kérdező is említi, jellemzően 640x480)

-úgy nagjából célozd meg a kamerával az objektumot, semmiképpen sem középen legyen, hanem a kép szélén és többször a képen se legyen rajta

-kezzd el rázni a kamerát

-a kritikus pillanatban, amikor esetleg látható lenne valami, mindenképpen a lábad előtt a földet filmezd, továbbra is rázva a kamerát

-hangosan kiabálj: "Oh my god! Oh my god!"

Hát én valahogy így képzelem ezeknek a képeknek és filmeknek a létrejöttét.

2019. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Mert nem mindenki operatőr, fényképész szakember. A legtöbben kezelni sem tudják rendesen a telefonjukat, ezért nyilván rossz minőségű felvételeket fognak készíteni.
2019. okt. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A neten lévő videók valóban mind kamuk. De most őszintén, ha valóban lennének valódiak is, azt fent hagynák a neten, hogy bárki láthassa azokat...?
2019. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!