Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy szűz fiú egy rák lánnyal...

Egy szűz fiú egy rák lánnyal vagy egy kos lánnyal illik jobban össze?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 00:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
42%
#10: én csak ironizáltam a kérdéssel. Annyira vicces, hogy az internet korában, amikor minden információhoz hozzáfér már az ember szinte, azt gondoltuk, hogy majd az ilyen középkori sötét hülyeségek visszaszorulnak, mint az asztrológia. De nem, és ez valahol elszomorító. Az emberek nem fognak tudni lépést tartani a fejlődéssel, ez lesz a következő generációk egyik legnagyobb problémája. Hülyék leszünk a saját környezetünkhöz, és mesterségesen kell majd visszabutítani a dolgokat. Amúgy már én is tapasztalom ennek a jeleit. Úgy kell majd kezelni az embereket, mint ha mindenki 5 éves szinten lenne agyilag, hogy működjön a világ.
2021. jan. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

#11

Jaaaj akkor bocsi😅

Csak ezekből kinézem hogy tudnak ilyeneket komolyan mondani szóval sosem tudom biztosra hogy komolyan beszél vagy csak ironizál.


Amúgy igen. 16 éves vagyok és nekem aztán el lehet hinni hogy nagyon dúrván hülye egy korosztály az enyém. A fiatalabbakról meg már inkább nem is beszélek😅

2021. jan. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
71%
#12: nem csak a fiatalok, szerintem vannak itt idősebbek is az ezotéria kategóriában, akik kérdezgetik, hogy mit jelent az, ha pirítós kenyeret ettek álmukban, meg hasonlók. És téged néznek hülyének, ha megkérdőjelezed, hogy a pirítós kenyér az álomban nem feltétlenül jelenti azt, hogy az unokatestvéred vesebeteg lesz, vagy vmi hasonló.
2021. jan. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
52%

#13

Na igen. Az ilyen álom fejtést én is bírom xD


Nem mondom. Lehet van olyan aminek van jelentése. De nem ilyen jóslás meg stb

2021. jan. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
47%
Kos. A szűz és a kos az egyik legjobb páros, mindkettőnek jól felvágták a nyelvét viszont cserébe egyik sem igazán lelkis, érzékeny. A rák szerintem is instant idegösszeroppanást kapna a szűz első őszinte mondtatától, a kos viszont állja a sarat. Emellett az impulzív kos mellé egy türelmes és elnéző jegy illik, a szűz pont ilyen. A szokások rabja, kissé merev szűz mellé pedig tök jól jön a kos kalandvágya ami kirángatja néha a mókuskerékből.
2021. jan. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
48%
#15: hol olvastad ezt? Én kos vagyok, és pont hogy lelkizős meg érzékeny. Akkor mi van most?
2021. jan. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
68%
A horoszkóp hülyeség!
2021. jan. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
76%
Az a helyzet hogy a gyk régebben nagyon jó volt de mostanában meghekkelte pár full elmebeteg aki csak trollkodásra használja ezt az oldalt. Pl. ezekre a horoszkópos kérdésekre kb. 5mp alatt a neten meg lehet találni a választ.
2021. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
68%
#18: dehát ezekre a troll kérdésekre nincs is értelmes válasz. Még aki hisz a horoszkópban is értelmesebb ennél a szintnél. Attól eltekintve, hogy kamu az egész.
2021. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nem csak egy csillagjegyed van.


[link]

2021. jan. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!