Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyennek látjátok a mérlegeket?

Milyennek látjátok a mérlegeket?

Figyelt kérdés

Tudom elég általános és sok féle ember létezik egy horoszkópon belül is, de azért érdekelnek a tapasztalataitok velük.

Mérlegként kérdezem



2021. jan. 31. 20:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%

Mindenkinek meg akar felelni, szerintem sokan eléggé hülyén öltözködnek, sokat nyavajognak a semmin is kb.

Segítőkészek, nagyon jókat lehet velük beszélni. Barátságosak.

2021. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Felszínes, manipulatív, fontos számára a másik véleménye, nagyon tartja magát a saját véleményéhez, sokszor biztos benne, hogy neki van igaza, amikor nincs is. Vegülis kedves, jó társaság, nyugodt, megfontolt, óvatos.
2021. ápr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A mérleg az közepes jegy.



Engedékeny és együttérző, de van egy másik énje, ami öntörvényű.



Szóval a mérleg az ilyen kétes énű egyik oldala jó, a másik meg öntörvényű, amibe benne van az, hogy nekem senki ne mondja meg, hogy mit hogyan csináljak, majd eldöntöm én.


Azért is konfliktus kerülők, mert a saját szabad akarataikba korlátozni, azaz elkerülni próbálják, hogy bele tudjon akárki is szólni.

Legbelül a mérleg is öntörvényű, hátul egymagába nagyon tud örülni, ha teljesül az akarata.

2022. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A mérleg levegő elemekben az a legérzékenyebb.

A mérleg a legkevésbé érzékeny annyira, mint a halak.

Törékeny jegy, nehéz kielégíteni, de azért mindig megtalálja a módját, hogy hogy álljon bosszút és hogyan tudna magáért kiállni. Jól tud manipulálni, tehát az okos eszével egy páncélt tud magának építeni, hogy elkerülhesse a konfliktusokat és hogy másokkal hogy tálalja meg az összhangot.

2022. jún. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!