Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a halak...

Mi a véleményetek a halak csillagjegyről?

Figyelt kérdés
2021. febr. 8. 01:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
Az embernek kedve támad felvágni az ereit, annyira negatívak.
2021. febr. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
A legérzékenyebb, leg-lelkizőbb jegy.
2021. febr. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Az indiai filozófiának része, hogy mindenki a Kosban születik le először, majd végig leszületik a többi csilagjegyben, megszerzi mindenhol a szükséges tapasztalatokat, majd végül a Halakban fejezi be, ott illik megvilágosodni. ...és ha ez nem sikerül, akkor újra az egész.

Szóval a Halakban már nincs -nem kellene hogy legyen "anyag", ha mégis az anyagi-világi dolgokkal foglalkozik, akkor szevedés.

(Bakos Attila jógafilozófus alapján)

2021. febr. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
A legjobb :) Hihi én is az vagyok!
2021. febr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Egy manipulatív bőgőmasina. Fuss, ha kedves az életed, mert mellette garantáltan depressziós leszel! :D És ez még a jobbik opció...
2021. febr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%

Ahogy itt olvasgatom a kommenteket az ilyen kérdések alatt rájöttem: az emberek szerint MINDEN csillagjegy manipulatív bőgőmasina, akit érzékenyen érint minden, és mindenen megsértődik.

Kérdező, engem érdekel az asztrológia, az embernek a csillagjegyei, és az a tény, hogy a bolygók melyik házban álltak mikor megszületett, befolyásolja a személyiségét! De ez nem tévedhetetlen, és nem megváltoztathatatlan!

Ha rossz embernek érzed magad, valtozz, ha nem, maradj úgy ahogy vagy.

Azt pedig felejts el, hogy nem leszek a “csaja” ennek, meg ennek, mert pl halak.

Ezt neked kell kitapasztalnod, hogy milyen ember.

2021. febr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Azt pedig felejts el, hogy nem leszek a “csaja” ennek, meg ennek, mert pl halak."

Ne is. Próbáld ki, aztán úgyis meglátod :D

2021. febr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Én szeretem őket! :) Többek közt a legnagyobb szerelmem is Halak volt. Az érzékenységük néha tényleg kiborító, de tud előny is lenni, hogy nem félnek kimutatni az érzéseiket. És nagyon szépen, romantikusan udvarolnak.
2021. febr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Mivel én eléggé rideg és távolságtartó vagyok ritka kevés érzelemmel számomra túl érzelmesek, érzékenyek, többségük pedig különc és negatív, én pedig rendkívül pozitív, szóval ha rangsorolnom kéne a jegyeket az utolsók közé raknám. (Ha csillagjegyekről van szó mindig meg kell jegyeznem mielőtt támadás érne, igen vannak kivételek és egy embert nem a napjegye határoz meg hanem az összes többi bolygóállás és a környezete is természetesen.)
2021. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámon és anyósomon kívül a legtöbbjükkel borzasztóan jövök ki, de őket kettejüket imádom. :)
2021. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!