Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Randizás oroszlán férfival?Kom...

Randizás oroszlán férfival?Komolyan gondolhatja velem?

Figyelt kérdés

Bika lány vagyok,és eddig két randim volt egy oroszlán férfival,akit a tinderen ismertem meg.Nagyon jól kijövünk,második randin nála voltam,volt csók is,szeret megölelni.Mikor nem találkozunk,akkor egész nap írogat,képeket küld magáról,nagy ritkán ír valami nagyon romantikusat és tervezi előre a következő randit.Viszont mivel folyton beszél,engem gyakran nem hagy szóhoz jutni,néha úgy kell megküzdenem vele,hogy végighallgasson.Én komoly kapcsolatot keresek,honnan tudhatom,hogy valóban tetszem neki,és nem csak meghódítani akar?

Kérem,csak olyan válaszoljon,aki ért az ezotériához és hisz is benne,a kötekedő kommenteket jelentem.Szép estét mindenkinek:)



2021. febr. 8. 22:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Az oroszlánok mindig komolyak. Bikaként főleg nem kell tartanod semmi rossztól.
2021. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Attol még kereshet komoly kapcsolatot, mert szeret pofazni. Én is oroszlan vagyok es en is vegig dumalom a napot. De ettol fuggetlenul mindig meghallgatom a masikat, es erdekel a velemenye, az elete. A csavo tehat gondolhatja komolyan, de lehetseges hogy ettol meg egy bunko fas* es nem fogtok osszeilleni. Ha mar most feltunt neked, hogy nem tudsz kiteljesedni mellette, akkor ussz tovabb.
2021. febr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Hát, engem nem fogsz szeretni, de hülyeség a horoszkóppal jönnöd. De ezt megpróbálom kihagyni, nehogy jelents, moderátorfóbiám van, nagyon félek tőlük. :(


Csillagjegytől függetlenül mondom, hogy ez semmit sem jelent, én is rengeteget pofázok. A munkám is erről szólt egy ideig, illetve most is rengeteg kommunikálok. Szokás kérdése. Ettől függetlenül még képes vagyok a kapcsolatra.

2021. febr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A párom tipikus oroszlán férfi és én ikrek nő vagyok szóval gondolhatod hogy mennyit beszélek, mindenről IS! 😂 de érdekes nálunk soha nem volt ilyen, két éve együtt és rengeteget beszelunk, nevetünk mindig meghallgatjuk egymast. Első pár randin is 50/50-Ben beszelgettunk, szóval ez a pasi szimplán paraszt !😃 sajnálom
2021. febr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!Hármas,megkegyelmezek neked:D Igazából nem paraszt,nagyon jól érzem magam vele,ha mesélek valamit,akkor érdekli,csak néha nem veszi észre magát.Ennyiből még nem szűröm azt le,hogy nem akar komoly kapcsolatot,csupán nagyon óvatos vagyok,és érdekel,hogy hogyan ismerhetem fel,ha igazán érdeklem.
2021. febr. 8. 23:45
 6/19 A kérdező kommentje:
A szóismétlésekért bocsi,késő van már:')
2021. febr. 8. 23:47
 7/19 anonim ***** válasza:
28%
A horoszkóp még elvi síkon sem épül semmilyen alapokra, még a mormon vagy pszichentológia egyházak is stabilabb alapon álnak, pedig azok is elég egyértelmű kamuk :D.
2021. febr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Oroszlàn férfi nagyon tud udvarolni! Ugy tûnik komolyan gondolja veled! Minden jòt!
2021. febr. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
29%
Az oroszlánok széttépik a bikákat.
2021. febr. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,most áttette a holnapi randinkat,mert holnap egy barátnőjét fogja vigasztalni a haldokló macskája miatt...
2021. febr. 9. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!