Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Randizás oroszlán férfival?Kom...

Randizás oroszlán férfival?Komolyan gondolhatja velem?

Figyelt kérdés

Bika lány vagyok,és eddig két randim volt egy oroszlán férfival,akit a tinderen ismertem meg.Nagyon jól kijövünk,második randin nála voltam,volt csók is,szeret megölelni.Mikor nem találkozunk,akkor egész nap írogat,képeket küld magáról,nagy ritkán ír valami nagyon romantikusat és tervezi előre a következő randit.Viszont mivel folyton beszél,engem gyakran nem hagy szóhoz jutni,néha úgy kell megküzdenem vele,hogy végighallgasson.Én komoly kapcsolatot keresek,honnan tudhatom,hogy valóban tetszem neki,és nem csak meghódítani akar?

Kérem,csak olyan válaszoljon,aki ért az ezotériához és hisz is benne,a kötekedő kommenteket jelentem.Szép estét mindenkinek:)



2021. febr. 8. 22:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣 aha
2021. febr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Meggondolta magát,mégis velem találkozik,és főzni akar nekem.Úgy változik,mint az áprilisi időjárás😂
2021. febr. 9. 22:16
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a pasit inkább hagyd
2021. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Még ha jól is hangzik, engem alapból zavarna, hogy tinderen ismertem őt meg. Ami poénos, pont bika vagyok, aki megismert egy oroszlán lányt badoon. :D

Aranyoska volt meg minden, egész addig amíg úgy mentek a dolgok ahogy ő akarta. Sajnos a szülinapja pont arra a napra esett amikor az unokaöcsémnek is van. Nyilván a kissrácot választottam, megünnepeltük a családdal a második szülinapját. A lányt csak neten tudtam felköszönteni, mivel bécsi vagyok, a családom pedig szlovák és náluk voltam ugyebár. Az oroszlánunk kitért a hitéből és a híres "oroszlán akaratot" hisztivel adta elő. Nem voltunk együtt, mégis napokig számonkérte, hogy a családomat választottam.

Egyszer lefeküdtem vele, elcsábított, hisz nehéz az oroszlán bájnak ellenállni, főleg ha az egy vonzó szőke leányzóban nyilvánul meg :D

Ő még szűz volt, az alkalom után pedig csak hetekig hisztizett, hogy nem jövünk össze pedig ő nekem adta magát. Tisztában volt vele, hogy nem szeretem (közöltem is vele, hogy nem fogunk összejönni mielőtt átmentem volna) de nem érdekelte. Érzelmi zsarolástól kezdve egész odáig fajult a hiszti, hogy azt állította, hogy átlyukasztotta a gumit és hogy terhes :D

Téveszmés banda, én azt mondom. :D Tartom vele a kapcsolatot, néha eljárunk sétálni és barátként beszélgetni, de mai napig néha megpróbál megcsókolni elköszönéskor. Gondolom nem képes valahogy elfogadni, hogy nem kell valakinek. :/ Ha bírod tűrni az oroszlán egót, akkor sok sikert, olyan rossz nem lehet. :D

2021. febr. 11. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%
Ennek semmi köze nincs ahhoz hogy hogyan álltag a csillagok valahonnan nézve amikor született. Egyszerűen egy egoista picsa volt.
2021. febr. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ha bárkit érdekel,kiderült,hogy nagyon is komolyan gondolja..:)
2021. febr. 11. 23:59
 17/19 anonim ***** válasza:
Ok
2021. febr. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Oroszlán nő vagyok. Azt gondolom, ha nem érdekelnéd nem lett volna második randi. Én túl lusta lennék olyan "kapcsolatot" alakítani amiből nem akarok semmit. A másik a beszélgetés... hát egész nap mondom :D nem tudom mennyire adódik ez az oroszlán jellegből de valószínűleg szeretjük hallani a hangunkat és szeretjük megosztani az élményeinket. Hidd el az oroszlán nem invesztál olyanba ami nem érdekli. Kényelmesebb annál.
2021. febr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18, ahhoz képest elég jól tudsz írni, meg magyarul is tudsz.
2021. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!