Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Engem elméletileg melyik...

Engem elméletileg melyik jegyek határoznak meg?

Figyelt kérdés
Napjegyem vízöntő, aszcendensem oroszlán, holdjegyem oroszlán, Merkúr a vízöntőben, Vénusz a kosban, Mars a skorpióban, Jupiter az ikrekben, Szaturnusz a bikában, Uránusz vízöntőben, Neptunusz vízöntőben, illetve Plútó a nyilasban. Több oldalt néztem, egy pár szerint a Mars a legfontosabb a bolygóim közül, de miért? Akkor ez skorpió vonásokat eredményez? Valamelyik szerint csak az a bolygó számít, amelyik az uralkodó jegyében áll. Egyesek szerint az aszcendensem uralkodó bolygója, viszont számít. Most ezek alapján melyik jegyek határoznak meg? Egyébként személyiségileg a vízöntő 90%ban,kísértetiesen igaz volt rám, amikor legelőször néztem. XD Viszont idk néha magaménak érzem az oroszlán egoizmusát, sokat foglalkozok a kulsőmmel, ambiciózus és lobbanékony vagyok. Ja meg rengeteget beszélek, mint egy ikrek. De a lényeg, hogy az égitestek alapján melyek határoznak meg és melyek nem?

2021. febr. 13. 15:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Itt megtalálod, hogy egy születési horoszkóp mely részei tükrözik a legjobban a személyiségedet:

[link]


Röviden:

Nap

Hold

Aszcendens

Aszcendens uralkodó bolygója

Bolygók az első házban

Az első házba bezárt jegy

Az első házba bezárt jegy uralkodó bolygója


Ezek közül az első négy van mindenkinek, a többi nem mindenkinek.

2021. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%
A magyar, matematika...
2021. febr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Értem,de én olvastam olyat is,hogy például,ha a bolygó az uralkodó jegyében áll,akkor az is meghatároz minket. Pl. Uránusz irányítója vízöntő, és ha az Uránusz vízöntőben áll,akkor megjelenik a személyiségben,nem?
2021. febr. 14. 17:21
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Kell a pontos! születési órád is, mert nem mindegy az sem pl, a Merkúr a vízöntő hányadik fokán áll. Nem ennyire egyszerű kiszámolni, normális iskola minimum 4 év, és azok még az alapok. Ezek összessége, plusz a fényszögkapcsolatai, hogy azok hány fokos szöget alkotnak még az is nagyon számít. Ami még fontos ezek hányadik házban állnak, a házak milyen jelben, a jelek uralkodója hogyan áll, ha van a házban bolygó az emelt vagy eső helyzetben?. Maga a jegy is fontos, de közel sem a legfontosabb, vagyis nem lehet önmagában nézni. Amúgy igen, ha az uránusz benne áll abban a jegyben, aminek az ura akkor nyilván jobban hat rá. Ez is hozhatja a lobbanékonyságot, de a mars -skórpió jobban valószínű, és igen, a 2. uralkodója a mars a skórpiónak, és így domináns lehet, de ezt így nem lehet megmondani látatlanban.És ami fontos az összes dolgot együtt kell nézni, ez nem fél-1 órás dolog.
2021. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
A születési horoszkópban látható bolygók, házhelyzetek, fényszögek, stb. egy eszközkészlet, amiből mindenki igyekszik a számára szükséges eszközöket felhasználni az életéhez. Minden ember más mennyiségű és fajta eszközöket használ, az élete különböző szakaszaiban. Ezért minden ember ábráját szubjektívan érdemes csak elemezni. Nincs olyan, hogy ha egy bolygó a saját jegyébe áll, akkor az erős, mert valakinek erős, valakinek meg nem. Feljebb írtam, hogy a horoszkóp mely részei a legerősebben érezhetőek a hétköznapi életben, de ez nem azt jelenti, hogy mindet használod is. Ezek lehetőségek, eszközök. Van, hogy egy adott energiáról lenevelnek vagy valamilyen trauma által letiltod az életedben. Rajtuk kívül is lehetnek fontos bolygók, de azok általában korábbi életek maradványai, amelyeket nem érez az egyén ugyanolyan erővel, mint azokat, amiket leírtam és amik a videóban vannak.
2021. febr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

Ha nincs keplet, elegge hianyos az info. A Hold fontos lehet, ha egyuttall az aszcendenssel. A keplet ura a Nap uralomvesztesben a deszcendensen, ami kapcsolatfuggove, befolyasolhatova tesz.


A Mars uralomban van, de eleg lassu ahhoz, hogy inkabb a fenyszogei szamitanak, mintsem a kozmikus helyzete. Nekem is Skorpio Marsom van, de nem vagyok marsikus ember.



36F incel

2021. márc. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

A Nap meghatározó,de ezen kívül az,hogy melyik bolygód áll Sarokházban.


A Sarokházban lévő bolygó a meghatározó és az bármelyik bolygó lehet,kéne tudni nagyjából a születési óra percet is.

2021. márc. 8. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

6-os nem csak a fényszögei,hanem az,hogy milyen házban van.


Nekem a Skorpió Marsom a IV-es házban van és az egész életem ekörül forgott(extrém családi változások,politika stb),pedig csak 36 után ismertem meg az asztrológiát úgyhogy ne mondja senki,hogy előtte a bolygók szerint csináltam a dolgokat,mert ha így lenne,mindenki baromi sikeres lenne stb.

2021. márc. 8. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A hazak, illetve a mundankor az eletsorsot terelik mederbe, a szulott jellemet a bolygok kozmikus helyzete es a fenyszogkapcsolatai mutatjak meg.


A hazbeli poziciot a kozmikus helyzettel nem illik osszemixelni. Mig egy Bak Szaturnusz kedvezo allas, addig egy X. hazban allo Szaturnusz kevesbe. Egy 8. hazas Pluto meg tranzitban is katasztrofalis.



"Sarokházban lévő bolygó a meghatározó"


A sarkalatos hazakban levo egitestek azok, amik eloterbe vannak helyezve, vagyis a "kirakatban". Az, hogy milyen tartalom van mogotte, az mas kerdes.

2021. márc. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek veled egyet,egypetéjű ikrek jellemében óriási különbségek vannak és az már nem a bolygón állástól függ.


Na és igenis nagyon fontos a házhelyzet,mivel az a téma nálam a IV -es ház,ami körül az egész életem forgott.


A gyerekemnek pedig a X-es házban,a karrier házában van Nap,Merkúr,Vénusz,Mars bolygó együttállása és 20 éves korára már olyan karriert fut be,hogy mindenki engem irigyel.

2021. márc. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!