Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán horoszkópú emberekhez...

Oroszlán horoszkópú emberekhez elméletileg milyen munka illik?

Figyelt kérdés

Oroszlán horoszkopú nő vagyok, és az érdekelne, hogy csillagjegyem szerint milyen munka illene hozzám. Annyira nem vagyok jártas az ezotériában, nem is igazán hiszek benne, de az oroszlán horoszkópúak hobbijai is illenek rám, akkor hátha van valami karrierhoroszkóp is, ami szintén tudna tanácsot adni. :)


Lehet, hogy nem kellett volna ennyit írnom, végső soron tényleg csak az a kérdés, hogy elméletben mi illik az oroszlán horoszkópú nőkhöz?


2015. aug. 14. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Amit szeret. Az oroszlánnak joga van választani, hiszen az őserdök királya (vagy az valaki más?).
2015. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Jó magam vállalkozó vagyok, azon belül is a pénzügyi szférában mozgok 2 és fél éve, egyre jobb eredményekkel, ami az egyre növekvő cégemnek köszönhető. Nagyon szeretek embereket vezetni, én itt találtam meg önmagam! :D

23/F - oroszlán

2015. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Antilopvadászat.
2015. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Felvesznek a peugeot gyárba, vagy a generarihoz, de az állatkertbe is
2015. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Munka inkább nem, de ha már nő vagy, akkor ugyebár oroszlánoknál is a nőstények végzik a vadászatot, tehát legfeljebb az irányítás vagy elmélyült kutató munka, ahol saját magad ura vagy ill mások által elvégzett kulimunka eredményét szintetizálod, egyesíted és hozol létre új minőséget. Egyébként meg vedd körül magad fénnyel, csillogással, nyugalommal, műtárgyakkal, ékszerekkel, melegséggel.
2015. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Milyen végzettséged van?

Ha most azt mondjuk, hogy az oroszlánok az út szélén kell, hogy kapáljanak, akkor mérnökivel te ott kapálnál az árok szélén?

2015. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A név kötelez.

Aki oroszlán, az vadásszon, annak eredményéből tartsa fenn magát és családját.

Persze, ha az illető férfi, várja meg női vadászatának eredményét.

2015. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elméletben semmi sem illik az oroszlán csillagjegyű nőkhöz. A horoszkóp egy régi, buta babona, semmi több.
2015. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Minden olyan foglalkozás,ahol a dolgokat kézben tarthatod és teremtő módon kifejezheted önmagad.Vezető pozíciók, művészi-kreatív foglalkozások,igazgató,vállalkozó,manager, rendező,színész,karmester,dekoratőr,ékszerész.


Innen szedtem: [link]

2015. okt. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!