Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Engem elméletileg melyik...

Engem elméletileg melyik jegyek határoznak meg?

Figyelt kérdés
Napjegyem vízöntő, aszcendensem oroszlán, holdjegyem oroszlán, Merkúr a vízöntőben, Vénusz a kosban, Mars a skorpióban, Jupiter az ikrekben, Szaturnusz a bikában, Uránusz vízöntőben, Neptunusz vízöntőben, illetve Plútó a nyilasban. Több oldalt néztem, egy pár szerint a Mars a legfontosabb a bolygóim közül, de miért? Akkor ez skorpió vonásokat eredményez? Valamelyik szerint csak az a bolygó számít, amelyik az uralkodó jegyében áll. Egyesek szerint az aszcendensem uralkodó bolygója, viszont számít. Most ezek alapján melyik jegyek határoznak meg? Egyébként személyiségileg a vízöntő 90%ban,kísértetiesen igaz volt rám, amikor legelőször néztem. XD Viszont idk néha magaménak érzem az oroszlán egoizmusát, sokat foglalkozok a kulsőmmel, ambiciózus és lobbanékony vagyok. Ja meg rengeteget beszélek, mint egy ikrek. De a lényeg, hogy az égitestek alapján melyek határoznak meg és melyek nem?

2021. febr. 13. 15:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%

Egyébként a Magyrországon használt efemeridák nem is jók,aszerint én Rák 22' fok vagyok,közben meg Oroszlán 8 fok.


Rátaláltam a serennu.com oldalra és ezt hozta ki.


Ami biztos is,mivel az összes párkapcsolatom vagy Vízöntő (a descendensem így Vízöntő 8 fok)eleji volt,vagy A vízöntő elején vagyis január végén jöttünk össze,de mind vagy Vízöntő eleji vagy Mérleg eleji férfi volt.


A Rák 22 fokán meg nem történt velem soha semmi.

2021. márc. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
Astro.com adatai 99,99%-ban jok.
2021. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkit zöldre értékeltem. Hallottam érdekes dolgokat. Azt szeretném kérdezni, hogy pontosan mi az a descendens? Hogyan tudhatom meg, hogy az enyém mi? Na meg mi az a sarokház? Mert írták, hogy a benne lévő bolygó meghatározó. Tudom percre pontosan a születési időmet, szóval ez nem okozhat gondot.
2021. márc. 8. 14:19
 14/17 anonim ***** válasza:
68%
Az ascendens az Én pontja,a descendens pedig a TE a párkapcsolat pontja ergo pontosan a szemben lévő fok,ha te vízöntő 20 fok vagy ascendens szerint, akkor a descendens oroszlán 20 fok,ha skorpió 5 fok vagy a szemben lévő descendens pontod bika 5 fok stb.
2021. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
36%
Földrajz jegyek. Én ötöst adok a tudásodra.
2021. márc. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az aszcendens, tehát az első ház kezdete az Én elsődleges perspektívája. A deszcendens az ettől a ponttól számított legtávolabbi, szemben lévő pont. Tehát az Én számára legtávolabbi, legidegenebb terület. Nem véletlen, hogy a 7-es ház tartalmaival sokszor nem tudunk azonosulni, ezért projektáljuk a környezetünkben élőkre. (7-es házúr planéta is ugyanígy)
2021. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Te vagy az Swantum?
2022. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!