Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az oroszlán és a szűz tényleg...

Az oroszlán és a szűz tényleg ennyire nem passzol?

Figyelt kérdés
Nem vagyok híve a női magazinos horoszkópoknak, ma viszont rákattintottam egy online párpasszolósra. A kiszemeltemet írtam be és magamat és döbbenetesen leírta a viszonyunkat, hozzátéve h ég és föld és soha nem is kerülhetünk közel egymáshoz. Még azt jól leírta, h a munkahelyi viszonyunk milyen, mert munkakapcsolat van és szerelmiben reménykedtem. A horoszkóp szerintem lehet jó, ha gondosan kiszámított, de ezekben idáig csak általánosságokat láttam és csak legyíntettem...de most ez teljesen letaglózott. tudom h föld és tűz jegy, de ennyire esélytelen lenne?
2010. aug. 18. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg , a jegyek alapján azt mondhatjuk, hogy nem 50%ról indul a kapcsolat, hanem a 0% esélytől. Viszont. Nagyon sokat számít az ascendens, hogy a szerelmi bolygók merre hogyan stb? Szóval csak a napjegy alapján ne gondold, hogy reménytelen, lehet hogy egy "lehetelen" kapcsolatban annyira jól állnak a fényszögek, hogy a 0%-ot feldobják 90%ra,ill. egy 50%ban lehetséges kapcsolatot "lehúznak" 10-20%ra.
2010. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát az van h sokat kerülgettük egymást, láttam h tetszek neki, ő is nekem és most valami olyat olvastam, h csodálja az oroszlánt, tetszik, de nem kellene neki és ez kicsit magyarázat lenne, h miért nem.....persze tudom, h ez ennél kicsit bonyolultabb és azt is h én vagyok a nehezebb eset (oroszlán)....

köszi a korrekt választ, sajna pontos születési időpontját nem tudom....

2010. aug. 18. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Én szűz vagyok, lány, és párom oroszlán. 4,5 éve együtt vagyunk és minden oké, nincs semmi gond, csak ami kis apróság előfordul bármelyik kapcsolatban.

20/L és 27/F

2010. aug. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szívesen :)

Igen, mert az elmélet úgy szól, hogy az Oroszlánt csodálni kell, amit a Szűz eleinte még csak-csak , de később nem igazán tolerál.Meg más a temperamentumuk. Azonban nem mindegyik Oroszlán "királyi" egoval rendelkezik, (sőőőt) és nem mindegyik Szűz visszafogott, és szende!!

Ezért írom hangsúlyozottan, hogy nem elég az hogy Te mi vagy meg ő mi, mert attól lehet hogy egy nagyon szép kapcsolat belőle. Emberileg közelítsd meg a dolgot ! :)

2010. aug. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a személyes példát is!!!

egyébként én azért úgy érzem eléggé igénylem a figyelmet, sajnos azt kell mondanom, h velem nincs könnyű dolga egy pasinak, az oroszlán jellemzése nálam nagyon találó, aszcendensel együtt is csak a "különc" szót írták .....na de ő egyáltalán nem "szende szűz", nagyon vagány pasi.....:)....egyébként megyek jósnőhöz is (itt megmerem említeni) és azért őt is megkérdem majd mit lát közöttünk, sajnos megégettem már magam.....egy teljesen más típusú pasival

2010. aug. 19. 09:46
 6/7 anonim válasza:
én úgy tudom,hogy az egymással szemben álló jegyek passzolnak,de az egymás mellett állók nem...pl.én nyilas vagyok,mellettem skorpió és bak van..és hát nem igazán van ilyen jegyű barátom...
2010. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mivel a csillagjegyek is úgy vannak egymás mellett, hogy tűz, föld, levegő, víz...és így tovább, ezért szerintem nem jönnek ki egymással túl jól.

Hiszen az oroszlán földjegy, társasági, akinek hízelegni kell, hozzászokott, hogy minden a saját szájíze szerint alakuljon.

A szűz gyakorlatias, reális, és kritikus. Az oroszlánok hiúságának pedig nem feltétlenül tesz jót a kritikusság.

De persze nem lehetetlen összetartani egy ilyen kapcsolatot, csak több probléma lehetőség állhat fenn:)

2010. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!