Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A születési zárójelentésen...

A születési zárójelentésen szereplő időpontnak lehet hinni? Ti honnan szereztétetek meg az információt a pontos születési időpontotokról?

Figyelt kérdés

Mindig is kíváncsi voltam rá, most végre találtam egy olyan dokumentumot amelyen órára, pecre pontosan szerepel, hogy mikor születtem. Állítólag... Mert anyukám elmesélése szerint biztos hogy az adott időpontnál előbb születtem, de azt nem tudja ő sem, hogy pontosan mikor. Szerintetek lehetséges, hogy csak hasraütésszerűen írtak be egy számot?

Ti honnan tájékozódtatok a pontos születési időpontotokról?


2021. márc. 16. 16:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Amikor én szültem a gyerekem születési idejéhez képest plusz 21 percet akart beírni,azt,mikor ő megcsinálta a gátmetszést a méréseket stb,magyarán nem a gyerekem születési idejét írta volna,hanem mikor ő végzett a munkájával.Idősebb orvos volt,gondolom a többit is így csinálta.
2021. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!