Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Spirituális állat?

Spirituális állat?

Figyelt kérdés
Esetleg le tudnátok írni, hogy a Csillagjegyeknek mi a spirituális állata? Rengeteg oldalon nézelődtem, de már négy féle variációt is láttam. Főleg a szűz és az ikrek érdekelne.

2021. márc. 18. 10:26
1 2
 11/18 Grimfox ***** válasza:
70%

Skorpióhoz nem inkább ízeltlábúak tartoznak, mint rovarok(leszámítva a rákféléket)? A skorpió nem rovar, de gondolom van köze a skorpió jegyhez.

Ezek spirituális állatok, vagy a jeggyel szimbolikus összefüggésben lévő állatok?

2021. márc. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ebben a könyvben sok dolgot kötnek a jegyekhez. Mindegyikhez társítanak pl. országokat. Én nem teljesen értek vele egyet, de gondoltam, hogy egy példának leírom. Azért írtam oda a forrást, mert ez nem az én véleményem.


Én inkább így fogalmaznám meg:

Kos: szarvakkal rendelkező, éles fogú, nagy sebességű állatok

Bika: nagy súlyú, békés állatok

Ikrek: könnyed, repülő, ugráló, zajos állatok

Rák: védekező, páncélos állatok

Oroszlán: olyan állatok, amelyektől minden más állat fél

Szűz: háztartáshoz, létfenntartáshoz tartozó állatok

Mérleg: díszes, cuki, alkalmazkodó állatok

Skorpió: hidegvérű, mérgező, csendesen gyilkoló vagy ártalmatlan, de félelmetes állatok

Nyilas: magas, délceg, elegáns állatok

Bak: nagy teherbírású haszonállatok

Vízöntő: ritka, besorolhatatlan állatok

Halak: vízi világ, növényvilág, mikrobiologikum

2021. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%
kos, vagyok, és szeretném tudni, hogy pl mi lehet egy szarvakkal rendelkező, éles fogú, nagy sebességű állat
2021. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Így értsd: szarvakkal rendelkező állatok/nagy fogú állatok/nagy sebességű állatok. Nem olyan állatra utaltam, amiben mindhárom megvan. xD
2021. márc. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ja jó, akkor így értem
2021. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Vízöntő: ritka, besorolhatatlan állatok. Pl. csillámpóni?
2021. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%
13: [link]
2021. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
52%

Tipikus vízöntő állat pl.: [link]


Egyébként a legjobb besorolás a 12.,de a rákhoz még erős családcentrikusság is társul,tehát valami szőrös barátságos lényre is gondolnék..A skorpió viszont abszolút stimmel,hónapok óta van egy pókom ami rendszeresen szövögeti a szobám sarkait,de nem találom...gondolom megvan az oka..

2021. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!