Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » ENFP, Halak oroszlán aszcenden...

ENFP, Halak oroszlán aszcendenssel és holddal. Vélemény? (plusz infó: szaturnuszom szűz)

Figyelt kérdés

2021. márc. 27. 17:00
 1/8 anonim válasza:
88%
Túl nagy jelentőséget gondolsz ezeknek a dolgoknak teljesen feleslegesen.
2021. márc. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1


Én ezt abszolút nem így gondoltam, csupán kíváncsi vagyok, hogy akik bármennyire is értenek hozzá, mit gondolnak rólam.

2021. márc. 27. 17:07
 3/8 anonim válasza:
81%
Ennyi alapján semmit, ugyanis nem ezek befolyásolják, hogy milyen jellem vagy. Én például vízöntő vagyok és szöges ellentéte több vízöntő barátomnak.
2021. márc. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Vélemény, ha ennyi energiát fordítanál értelmes dolgokra (nyelv, szoft skillek, bármi önfejlesztés), sokkal jobban járnál
2021. márc. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mivel ENFP, a kérdés egyáltalán nem lep meg. Fogadd meg az 4-es válaszoló tanácsát!


Üdv, INTJ

2021. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó kombó :D


Üzeni egy halak INFP, bak aszcendenssel. :)

2021. márc. 28. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az önismeret nem hogy nem értelmetlen, de a legfontosabb dolgok egyike. Az mbti teszt sok pszichológus lenézése ellenére az egyik legjobb eszköz erre, a lényeg nem a 4 betűben, hanem a kognitív funkciókban van. Ennek bárki utána tud nézni, viszonylag könnyű megérteni. Az asztrológiai kérdés viszont asztrológust kíván, mégpedig jót.
2021. márc. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ki vagy?💋
2021. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!