Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas napjegy, oroszlán...

Nyilas napjegy, oroszlán aszcendens, kos holdjegy?!

Figyelt kérdés
tripla tűz.. Hogy lehet, hogy mégis egy visszahúzódó csendes lány vagyok..
2020. dec. 28. 04:46
 1/4 anonim válasza:
65%
Nem ezek hataroznak meg. Hanem az eleted alatt szerzett tapasztalatok. Es egyebek.
2020. dec. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A bolygo allasaidat is nezd meg. Nekem is oroszlan aszcendensem van, meg is visszahuzodo vagyok. A csaladod kozeleben is visszahuzodo vagy?
2020. dec. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, a család előtt is
2020. dec. 29. 00:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Őszintén, nem tudom. Rám nagyon illik, amit kidobott a nap, aszcendens és a Hold. Én vízöntő napj vagyok dupla oroszlánnal.Excentrikus,szabadelvű,imádok politizálni, viszont ugyanakkor egoista vagyok, szeretek középpontba lenni, és hirtelen haragu is vagyok sokszor. Nem tudom, lehet megvan benned a tripla tűz, csak a neveltetesed elnyomta, vagy nézd meg a bolygókat is, lehet azok pontositanak valamit.
2020. dec. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!