Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák oroszlán aszcendensel...

Rák oroszlán aszcendensel milyen természetű lehet? Akaratos?

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Önző, kissé egoista
2021. jan. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A csillagjegyek és a bolygók állása semmilyen hatással nincs az emberi természetre. Ez alapján tehát lehetetlen megmondani, hogy egy rák oroszlán aszcendenssel milyen természetű. A valóságtartalma ennek kb annyi, mint annak, hogy a hétfő csak rossz lehet, a szombat meg csak jó. Van benne valami, de azért a valósághoz elég kevés köze van.
2021. jan. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Férjem Rák Oroszlán asc.el.Udvarias, segítőkész, konfliktuskerülő.Szereti ha dícsérik, de nem ismeri el,ha hibázott, és nekem van igazam vmiben, nehezére esik..Nem sok érzelmet mutat, nincs sok humorérzéke sem, elég sótlan, fapofa..Érdekes kettősség jellemzi, szereti a csendet a magányt,horgászni pl..de szereti a társaságot is.Jóval nyitottabb mint én, idegenek felé..(én is Rák vagyok de az asc. em is Rák)Nem mondhatnám, hogy nagyon romantikus, és családszerető lenne, az anyjához se ragaszkodik annyira, mint ahogy leírják a jellemzésben..
2021. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: azért, mert a csillagjegyek nem határozzák meg az emberi jellemet, természetet.
2021. jan. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!