Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen jelentősége van annak,...

Milyen jelentősége van annak, ha egy bolygó a 0-ik fokon áll egy asztrológiai képletben?

Figyelt kérdés
Mikor én megszülettem akkor lépett be az Uránusz a Bakba és az Uránusz 7 évig tartózkodik egy jegyben. Úgy sejtem, hogy ez szerint az Uránuszi analógiák jobban érvényesülnek, de nem igazán találok információkat arról, hogy mit jelképez egy bolygó a 0-ik fokon. Köszönöm a választ/válaszokat! :)

2021. ápr. 8. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden égitest esetén az utolsó/első egy fokon belül a két jegy hatása keveredik. Az egyén életében az Uránusz helyzete annyira nem mérvadó, mivel transzperszonális bolygó. Inkább a személyes bolygók vele alkotott fényszögeit kell értelmezni.
2021. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. 🙂 Tudom, hogy az Uránusz nem belső bolygó, hisz 1781-ben fedezték fel. Ő az első felfedezett transzperszonális bolygó és kollektìv hatást feltételez, de a Vízöntő-kor "küszöbén"(aminek ura az Uránusz) és a mostani világ helyzetünket illetően erős befolyást gyakorol. Tudom, hogy a más bolygókkal érintett fényszögek fontosabb információt hordoznak és azt is, hogy a 29-ik fokon lévő bolygók anaretikus foknak számítanak, aminek a jelentősége nem elhanyagolható, de arról nem sok információt találtam, hogy mi van akkor, ha egy bolygó a 0-ik fokon van, azaz aznap lépett be egy jegyben, amikor az egyén megszületett. A válaszodat értelmezve tehát nálam az a helyzet áll fenn, hogy a Nyilas és a Bak Uránusz hatása érvényesül. Még egyszer, köszönöm szépen a válaszodat. 🙂
2021. ápr. 8. 20:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazándiból az is számít, hogy melyik házban áll az Uránusz.
2021. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hármas házas Uránuszom van a Bakban, a 0-ik fokon, ami együtt áll a Szaturnusszal, Neptunusszal, Nappal és Merkúrral is. ( ☀️ és Merkúr ♐ -ban, az Uránusz,Szaturnusz, Neptunusz ♑-ban, de a Neptunusz már a négyes házban van a Holddal együtt.)
2021. ápr. 8. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:

1987. dec. 22-én hajnali 1 óra 20 perckor állt fenn hasonló állás, Magyarország területén legalábbis (bár a nyári-téli időszámítást nem vettem bele, avval nem vacakolnék, és vélhetőleg nem is számít, lévén december).


Ezek után kíváncsi vagyok, mikor születhettél, mivel az általam vázolt dátumra majdnem minden igaz, kivéve, hogy az Uránusz itt egy fokkal hátrébb van, a Szaturnusz meg a Nyilasban, máskülönben minden szempontból ugyanaz, ami elég ritka együttállás sorozat.


De amúgy megintcsak nagyon hasonló ehhez a

1988. dec. 22-én hajnali 1 óra 20 perc, Mo.


Horoszkóp:

Hóra=óra.

2021. ápr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az bizony billegő bolygó. Ácskapoccsal kéne rögzíteni, nehogy megbillenjen.
2021. ápr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eriggy, Gábor, lövöldözd a kis hajóidat, ne szólj bele a nagyok dolgába.
2021. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!