Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nőkről vélemény?

Skorpió nőkről vélemény?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Jók. Én us az vagyok:D
2021. ápr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Semmi bajom velük alapból, de ha kimondják hogy skorpiók, utána messze kerülön őket amiért hisznek ebben a fogyatékos baromságban.
2021. ápr. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Egy skorpióval beszéltem eddig, ő aranyos volt de tuti megvan a sztereotípia oldaluk is
2021. ápr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Csípnek.
2021. ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Borzasztó természetük van, de kefélni azt nagyon tudnak. És jók is benne! :D

Ikrek F

2021. ápr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

Nem ennyibol all a hori, de egy skoprio jelleg tapasztalataim szerint ket szintre oszlik.

Aki magasabb szinten eli meg a horijat, azzal nagyon kedveljuk egymast:)

A tobbivel, nem.🤣


Az also szint testesiti meg a skorpio jelleg tulajdonsagait, eroszakossag,fektelenseg,kisajatitas,beteges feltekenyseg,sunyisag, fuggosegek stb.

Jot az ilyen emberekre nem tudok mondani 😅

De aki mar tanult elete soran a hibaibol, ott egy szinten nagyon akaratos,kitarto, megbizhato, hatan fa vaghato tipus, aki egy percig sem gondolkozik azon hogy megvedje magat vagy a szeretteit:) preciz stb:)


Erdemes nezni a tobbi bolygojat es haz fenyszoghelyzetet mert valaki nem attol fogja megtestsiteni a “horoszkopjat” hogy egy bizonyos idoszak kozott szuletett.

2021. ápr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Mégis hogy a f*szomba árulna el bármit is egy lány személyiségéről, hogy melyik csillagkép látszódott a születésekor... A leértékelésem helyett csak gondolkodjok el, idióták. Azt hittem már rég túllépett ezen a baromságon a társadalom.
2021. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

#7


Sajna ezeknek hiába magyarázol.


A hülye nem érti meg hogy hülye :/

2021. ápr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Apropó, van itt skori lány pajkos kedvében? Kedvem lenne kicsit megnyomni egyet-kettőt így látatlanban is XDD
2021. ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na valami skorpió csajsz naaa!!! Kúrni akarok egy jó kerekseggű skori lányt!
2021. máj. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!