Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van itt Ikrek férfi-Rak nő...

Van itt Ikrek férfi-Rak nő páros? Milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Elvileg ez a két jegy nem illik össze ..


Van itt olyan akinek mégis működik? Ha igen, akkor mi jellemzi a kapcsolatot? Mit tanultok egymástól, mi tart össze titeket és mik a nehézségek?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2021. ápr. 28. 19:23
 1/5 anonim válasza:
Én a férjemmel azok vagyunk. 6 éve vagyunk együtt kB. Jól megvagyunk. Amúgy lehet ez inkább az aszcendenseinknek köszönhető (szűz - bika). Én olvastam az ikrek - rákról parhoroszkopot, azt írta jó barátok lehetnek. Nem igazán van most időm kifejteni a dolgokat, annyira nem is tudnám, csak ha újból utanaolvasnek
2021. ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én mérleg férfi vagyok bika aszcendenssel.


A napjegy tehát a csillagjegy döntést hozó, az aszcendens viselkedés.


Tehát a mérleg egyensúlyban dönt, azaz ami döntés megszületett a fejemben azt viszem végig mérlegként.


De bika aszcendenssel nagyon passzív és nyugodt vagyok és jól tudom élvezni az életet és eléggé talpraesett vagyok, jól feltudom magam találni egyedül.


Napjegy azaz csillagjegy= Döntést hozás.


Aszcendens= Viselkedés.

2022. máj. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Van itt Ikrek férfi-Rak nő páros? Milyen a kapcsolatotok?"


"Elvileg ez a két jegy nem illik össze .."


Az ikrek levegő elemű jegy, a rák pedig víz elem.


És egy levegő elemmel egy tűzelemű jegy tud jó lángra lobbani.


Az ikrekkel szemben álló jegy a nyilas.


A rákkal szemben álló jegy a bak.


Az alap elmélet szerint az egymással szemben álló jegyek tudnak a legegészségesebb formában kapcsolódni egymáshoz, mert nem hagyják egymást szélsőségessé válni.


Harmónikus kapcsolódás:

Tűz - Levegő

Víz - Föld


Konfliktusos kapcsolódás:

Tűz, Levegő - Víz, Föld

2022. máj. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És két víz jegy? Skorpió-rák?
2022. máj. 31. 19:52
 5/5 anonim ***** válasza:

A rákot egy bizonyos idő után irritálhatja, ha a skorpió túl akaratos, túl követelőző és nem gondol arra, hogy a másik is mit szeretne, mire vágyna szabad akaratából, így ebből nem kis konfliktusok lehetnek.


De amelyik jegy kellemes a rák számára az a mérleg, mert a mérleg ugyanúgy együttérző jegy és nem kapkodó, hanem hagyja, hogy hadd történjen minden úgy, ahogy a dolgoknak a maga idejében kell történniük és a rák is oda-vissza a mérleget óvni tudja a páncéljával.

2022. jún. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!