Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Párok akiknél ilyen felállás...

Párok akiknél ilyen felállás van/volt csillagjegy szerint: Kos-Oroszlán, tudnátok jellemezni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit furán tettem fel a kérdést. Tehát olyanok válaszát, véleményét, tapasztalatait várom akiknél ilyen felállás van/volt a párkapcsolatukban: Kos-Oroszlán. Tudnátok jellemezni a kapcsolatot, hogyan élitek meg a szerelmet, hűségesek vagytok, jól kijöttök, megértitek egymást, vagy sokat veszekedtek, ha igen akkor mi a fő oka? És ha már már nincs, de volt ilyen kapcsolat mi volt a fő ok az elválásnak és hány évig tartott, ha tart akkor mennyi ideje?

Kérlek írjátok le, hogy kinek mi a csillagjegye, tehát Kos férfi, Oroszlán nő, vagy fordítva. Írjatok kort és nemet is, előre is köszönöm. Főleg a Kos férfi és Oroszlán nő felállás érdekelne, de fordítva is jöhet persze, minden választ szívesen várok pláne tapasztalat szerint. :)

Csak szimplán kíváncsiságból kérdezem, nem e szerint szándékozok párt választani.



2015. szept. 5. 22:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Az is érdekelne, hogy milyen könnyen találtatok egymásra, mennyire éreztétek azt a pluszt, vonzódást, izzást a levegőben, mennyire hangolódtatok egymásra rögtön az elején, vagy inkább lassan alakult ki a dolog és ki tette meg az első lépést? Tudom, tudom, sok a kérdés.. :)
2015. szept. 5. 22:39
 2/4 anonim ***** válasza:
DA!
2015. szept. 6. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én Kos nő vagyok a párom Oroszlán.

5 éve vagyunk együtt.

Én a kapcsolatunk elején megcsaltam,de akkor még nem szeretem.Azóta nem csaltam meg.Viszont sok a veszekedés,mostanában állandóan emelgeti a hangját amit már kezdek unni..Kitartunk egymás mellett jóban rosszban és kiálunk egymásért.Szenvedélyes szerelem sosem volt köztünk.Inkább stabil kapcsolat.Mióta együtt vagyunk az én életem tönkre megy ő meg egyre jobb írányba halad.Az egyik elnyomja a másikat,túl egyformák mégis külömbőzőek.

2015. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mcgalagony17 ***** válasza:

Én Kos nő vagyok, laza kapcsolatban vagyok egy Oroszlán pasival. Amikor megismerkedtünk egy éve, rendesen jártunk egy napot, majd közös megegyezéssel maradtunk barátok extrákkal... Ebben jelentősen közrejátszott az is, hogy kiment külföldre. 4 hónapja megint találkoztunk teljesen véletlenül, azóta elkezdtek kialakulni az érzelmek, de még semmi sincs kimondva. Jellemileg egyforma makacsok vagyunk, de a szeretetnyelvünk, meg a temperamentumunk is azonos. Persze, külföldi távolságban nem beszélhetünk rendes kapcsolatról, így kevés a súrlódási pont :))


21/N

2015. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!