Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán férfi és skorpió nő...

Oroszlán férfi és skorpió nő párosítás mennyire "mérgező"?

Figyelt kérdés
2021. máj. 2. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Annyira mérgező, hogy egy köb milliliter méreggel 700 egészséges felnőtt férfi életét lehet kioltani
2021. máj. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok járatos az ilyesmiben (hiszek is benne egy szintig, meg nem is), viszont a konkrét kérdés érdekelne.

#1, megtennéd, hogy kifejtenéd a kedvemért?

2021. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát igazából arra vagyok kíváncsi,hogy hogy a francban bírják ki egymást? Nem vitatkoznak folyton?

Hiszen teljesen különböznek. Ugye az oroszlán nagyon szereti ha figyelnek rá,meg szeret segíteni másoknak,illetve kimondja amit gondol,néha hazudik is..(legalábbis így vettem észre)

A skorpiónak meg hangulatingadozásai vannak,szerintem inkább egyedül szeret lenni,persze neki is vannak pozitív tulajdonságia.

Viszont szerintem őket csak a szx köti össze.

2021. máj. 3. 08:10
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
A személyiség nem horoszkóptól függ
2021. máj. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Oroszlánként írom,hogy három évig volt Skorpió hölggyel párkapcsolatom, vele is éltem.

Aranyos volt, nyersen őszinte mindenkivel. Viszont néha besértődött és nem szólt semmit, azt sem mondta, mi a baja. Szeretett magában lenni, de csak ha ő akart. Engem elszámoltatott az időmről.

Nagyon szexközpontú volt és voltak kisebb perverziói is.


Három év után fél óra alatt szakított,mert elbizonytalanodott a jövővel kapcsolatban.Pedig éppen házvásárlás előtt álltunk.



Azóta már négy kapcsolata volt,senki mellett nem bír megmaradni egy -másfél évnél tovább.

És eddig mindenki lelkileg megtört ezért. Barátnőjétől tudom. Ugyanakkor nem bír magában élni, neki kell a barát, a társ, de csak akkor ha úgy érzi, de akkor azonnal.


Ő a második Skorpió volt az életemben, hasonlóak voltak, öntörvényűek, nyersek és testiségközpontúak.

2021. máj. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Skorpió nő vagyok, oroszlán férfi a végzetem.

A kémia nagyon működik.

De ez nem ettől függ elsősorban.

Nem működött amúgy csak kb 1 évig, azóta csak gondolatban és néha írásban kommunikálunk.

Nem tudnék vele együtt élni, se vele ,se nélküle de inkább nélküle, mint vele.

2021. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nagymamám és papám 52 éves házasok. Sokszor veszekednek van nézeteltérés. Apukám és az új asszonya is évek óta együtt vannak. Van veszekedés de együtt maradnak.....Furcsa
2021. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Minden skorpió és minden oroszlán más, szóval nem lehet tudni:D

Az emberek kiszamíthatatlanok<3

2021. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!