Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rak nő - oroszlan férfi...

Rak nő - oroszlan férfi parositassal tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Napjegyek... az én bolygoim közt van 3 ikrek 2 oroszlan..

De általános tapasztalatokra lennék kiváncsi szerelem szex hozzaallas miegymas...;-):-)

aki nem hisz benne kattintson egy másik témára mert nem jó helyen jár!


2017. ápr. 17. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Semmi köze a csillagjegyeknek ahhoz, hogy ki milyen ember. Lehet egy rák csillagjegyű börtöntöltelék, és akár énekes is, aki jó ember. Tökre nincs összefüggésben a csillagjegyekkel.
2017. ápr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
De szerintem ott már gond van, ha az alapján akarsz valakivel szexelni, hogy melyik hónapban született.
2017. ápr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Olvasni sikerült megtanulni? :-)
2017. ápr. 17. 23:20
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Neked ezekszerint nem...
2017. ápr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Ne foglalkozz velük kérdező. Ide már szinte csak lelki nyomorék tahók járnak. Értelmes ember nem olvas olyan témákat, amik nem érdeklik, amikben nem hisz. És elfogadja mások nézeteit is, mivel nem ő a világ közepe. Sajnos Magyarországon nem ilyen a többség. Az értelmesek többsége már külföldön van és vissza se néz.
2017. ápr. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Na és mi van, ha látom, hogy hülyeségben hisz, ami nem létezik, és szeretném a jó útba terelni? Akkor is tahó vagyok?😂
2017. ápr. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszek az ilyen baromságokban, de az adott felállás egy régi kapcsolatomban évekig működött, bár kötve hiszem, hogy köze lett volna a csillagjagyekhez
2017. ápr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Na akkor egy olyan valaszado,aki valamelyest erdeklodik az az asztrologia utan.

En Rak no vagyok szinten,30 eves hazassagban egy szinten Rak ferfival.Errol is irnak jot,rosszat is.Nalunk is volt minden,de tuleltunk minden rosszat,vihart,napsutest...

A ferjem baratja Oroszlan.O sokkal egoistabb,hatarozottabb,eleg onfeju,makacs,es sajnos kicsapongo,szeret hoditani.

En nem hiszem,h jol kijonnek vele.

Mi nyugusabbak,szelidebbek alkalmazkodobbak,erzekenyebbek vagyunk.

Az oroszlan ferfi igazi macso,annak minden jo es rossz oldalaval.

Persze ha jegy elejen,juius kozrpen ,kozel a Rak jegyhez szuletett,lehet hasonlo a rakhoz inkabb.

En juli kozepen szulettem,mar kozel az oroszlan jegyhez,bennem is vannak mar raillo tulajdonsagok is.

2017. ápr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normalis valaszokat Nektek ment a zöld kez 😘

Magamra nem sok rak tulajdonság illik a holdjegyem és egy másik bolygóm is az oroszlan jegyében áll..:-)

Az egyik legjobb férfi barátom rak sajnos az ő további jegyeit meg nem sikerült megtudni de én Öt nem tudnam elviselni kapcsolatban:-D Sertodekeny, nagyokos stb.. de azon kívül a legfontosabb hogy nagyon megbízható és kitart mellettem barátságban mikor én is elviselhetetlen vagyok:-D

A másik legjobb barátom szinten férfi neki a napjegye nyilas és szinten fellelheto több oroszlan jegy is a bolygoiban:-) több mint 8 év barátság van már mogottunk és nem volt emg olyan h Osszevesztunk volna, olyan már igen hogy nekem gurult el valami de tudta kezelni a helyzetet és egy rossz ázó nem hagyta meg el a szánkat egymasrol..


Kedves Utolsó!

Mennyi idős az a férfi akiről beszéltél? Akire én most "kacsingatnek" ő 30 folotti.. egyenlore meg platoi a dolog csak szemmel hajkurasszuk egymast,de a beepitett embereim akik közösen dolgoznak vele és adnak infokat róla nem szoktak novel látni, van egy gyereke akit nagyon imád, a gyerek Édesanyjával nincs már együtt kb 2 eve. Van hobbija amit verseny szinten űz ott lehet megtalálni hétvégente esélyt sem adva (látványosan) a női szemeknek:-D

2017. ápr. 18. 12:05
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
O mar majdnem 50, nemreg vett maganak nagymotort,amugy bicajozik es horgaszik....
2017. ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!