Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Skorpiók miért ekkora szemetek?

A Skorpiók miért ekkora szemetek?

Figyelt kérdés
Én nem nagyon hiszek a horoszkópban, viszont azt megfigyeltem már, hogy az összes Skorpió, akivel eddig találkoztam (ez olyan 15-20 embert takar) egy bunkó, gonosz kis köcsög volt velem és másokkal is, imádnak hátulról támadni, jól átlátják szinte az összes helyzetet, amit aztán mindig az arcodba vágnak kegyetlenül, nincs kivétel, legalábbis én nem találkoztam ilyennel. Most lehet jönni azzal, hogy ez biztos a véletlen műve és csak pont ilyen emberekbe futottam bele, de egyrészt másoktól is hallottam már, hogy valamiért a Skorpiók aljas módon beléjük kötnek mindig, másrészt a többi jegynél nem tapasztaltam ekkora egyezést, pedig az összes csillagjegyből ismerek több embert is. Szóval a kérdésem: rájuk miért igaz ennyire, amit írnak róluk? Nem akarom megbántani azokat a Skorpiókat, akik esetleg rátalálnak erre a kérdésre és úgy érzik ez nem igaz rájuk, biztos lehet néhány kivétel, mert az mindig van, de én többségében ezt így tapasztaltam sajnos.

2021. máj. 4. 15:09
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes, én a Kosoknál tapasztalom ugyanezt. Amúgy mindkettő uralkodója a Mars. :D Háború, viszály, miegymás... pedig én csak békésen legelésznék azt nem megjelennek a sarokban. :d
2021. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%

Igen amúgy a kos is ilyen,egyik családtagom kos én meg rák és néha durván össze kapunk:D

Skorpiókból eddig még csak két emberrel beszéltem, hát ők meglepően aranyosak voltak de lehet csak jó szerencsém volt

2021. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem így vettem észre... Bakként én imádom a Skorpiókat, mindegyikük akikkel eddig találkoztam vicces és barátságos.
2021. máj. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim válasza:
100%
Változó. Ismertem igen aljas fajtát. A férjem skorpió. Ha a szövetségesed, a legjobb társ a világon. Nagyon egyenesek kell velük maradni. Nekem mondjuk ez nem nehéz. És függ ez attól is H a képletben a bolygók a skorpióban negatívan vagy pozitívan állnak e. (Egy bak nő)
2021. máj. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
48%
Skorpió pasi vagyok, a rák nőkkel nehezen jövök ki. De hogy egy bunkó, gonosz kis köcsög lennék?
2021. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
#5 Leírtam, hogy biztos van kivétel, csak én még nem találkoztam ilyennel.
2021. máj. 8. 18:07
 7/51 anonim válasza:
63%
Nekem is főleg rossz tapasztalataim vannak a skorpikkal, eddig kb mindegyik aljas, rosszindulatú, hátba támadós volt, akikkel találkoztam.
2021. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem azért szemetek veled, mert egy ekkora idiótaságban hiszel. ha nem esett volna le (valószínűnek tartom)a horoszkópra gondolok. az hogy mikor születtél semmit nem jelent.
2021. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Mint leírtam, alapjáraton nem hiszek a horoszkópban. Szerintem tanulj meg szöveget értelmezni, így talán kicsit kevesebb fejfájást okozol magadnak és másoknak is.
2021. máj. 24. 21:42
 10/51 anonim ***** válasza:
71%

jól átlátják szinte az összes helyzetet, amit aztán mindig az arcodba vágnak kegyetlenül, nincs kivétel


Hát igen úgy tűnik eredetileg te lehettél olyan aki nem volt egyenes. Ha erre rájött egy skorpió, akkor jobb lett volna nem az útjába kerülni. Az ilyet tényleg utáljuk. De nyugi, az hogy még élsz, azt jelenti hogy szeret 😀Minek akarna másért a helyes útra terelni, még olyan áron is hogy utálni fogod? Ha nem érdekelné, átnézne rajtad.

Hiába na, meg nem értett művészek vagyunk 😎.

2021. máj. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!