Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szinasztria könyvet tudnátok...

Hosszúhajú kérdése:

Szinasztria könyvet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

hetek óta próbálom összebogarászni az összes szinasztria fényszöget, de már elegem van, kéne egy könyv amibe mind benne van - akár pdf , vagy bármi más is lehet a netről.


aki provokálni veszekedni akar annak csak mondom hogy az elmúlt pár napban már 5 ember jelentettem a moderátornak beszólás miatt



#szinasztria #fényszög #párkapcsolati asztrológia
2018. dec. 7. 04:56
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Beszólás lesz itt is dögivel. De lehet most téged fognak jelenteni. Amúgy miért nem nézed meg online könyvesboltokban ha már nem tudsz ettől szabadulni. Ha ott sincs, akkor reménytelen.
2018. dec. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ott még megnézem.

egyébként fogalmam sincs miért kéne engem jelenteni - nincs rá ok

2018. dec. 7. 06:47
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Az ismételten feltett kérdések önmagukban is jelenthetőek, de az értelmetlennek látszóak is. Függetlenül attól, hogy te mit gondolsz róla, az agresszivitás pedig kifejzetten rosszul mutat egy ezoterikus kérdésnél.
2018. dec. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mikor felteszek egy kérdést, előtte csak futólag megyek át azon hogy írt e már valaki hasonlót. nem görgetek vissza és olvasok el 2008 ig minden feltett ezotéria kérdést. az 'agresszióra' pedig kénytelen vagyok, hiszen ha az ember nem teszi, csak úgy röpködnek a beszólások, pár napja egyik kérdésemre 5 válasz jött - úgy örültem! - aztán mind az 5 beszólás volt. szóval ki kell valahogy védeni ha az ember normáis választ akar. és tudod sokszor a szimpla kérés hogy - légyszi normális választ adjatok _ az nem vezet sehova. ezért írtam valami olyat amivel ezt előre kivédhetem, hiszen nekem valóban szükségem van arra hogy választ kapjak. ha ezért jelentenek az azért nagyon más, mint azért jelenteni valakit mert szánt szándékkal beszól valakinek, mint előre jelezni hogy könyörgöm normálisan válaszoljatok. egyébként meg kezd elmenni az egésztől a kedvem, kéne valami igazi szankció, mert az esetek 70 százalékában ha kérdezek akkor csak trollok jönnek vagy veszekedők. nem találok olyan felületet ahol tényleg segítő válaszok jönnének - ez nagyon elszomorít.
2018. dec. 8. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!