Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg vagyok skorpió aszcende...

Mérleg vagyok skorpió aszcendenssel ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Utána olvastam de mindenhol mást találtam valaki segítene?

2021. máj. 17. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Semmit..
2021. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

nehéz eset :)

mérleg kedves, skorpió köcsög, féltékeny, erőszakos

2021. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Horoszkopókban hinni hülyeség.
2021. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok. Mérlegekhez képest határozott a személyiségem. De ennél többet nem tudok róla mondani, annyira nem hiszek ebben.
2021. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én sem hiszek annyira benne, csak kérdeztem. Köszönöm a válaszokat
2021. máj. 17. 20:22
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt meg tudod nézni a zodiákus jegyek általános analógiáit: https://www.youtube.com/watch?v=9IuReDHFx58


Csak te tudod megvizsgálni, hogy a saját életedben mennyire érzed aktívnak ezeket a jellemzőket. Főleg mivel a napjegyre erőteljesen hatnak az apai minták, minden jegynek szubjektív a megélése. Az általános analógiák csak egy kiindulópontot mutatnak. A skorpió aszcendens miatt az a jegy is fontos lehet, amelyben a plútó áll. Így érdemes azt is beleszámítanod.

2021. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nezd meg hozza a bolygoidat, hazhelyzeteidet fenyszoghelyzeteidet meg inkabb keress egy asztrologust mert nem leszel egy ketlabon jaro rozsaszin barbiebaba sotet lelekkel meg bor bdsm fehernemuben mert merleg vagy skoprio aszcendenssel.....
2021. máj. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy te egy mérleg vagy skorpió aszcendessel.
2021. jún. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Én is az vagyok:) de ez valóban az ember szemelyisegenek csak egy hanyadat fogja bemutatni, mintha egy homalyos ablakon neznel ki egy hatalmas kertbe. De a merleg nap es a skorpio aszcendens miatt bennem allando kettosseg van, egyfelol a celok elereseben, es a vilagrol valo gondolkozasban. Sosem ugy latnak az emberek, amilyennek en erzem magam, persze mindig kedves neg vicces igyekszek lenni, megis megvan bennem egyfajta letargia es elkeseredettseg. Bonyolult személyiségek vannak meg ezen kivul is, erdemes a gyk-n kivul tajekozodni, olvasgatni:)
2021. jún. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mérleg, Skorpió mindkettő érzékeny, makacs és sértődékeny.

A mérleg csak konfliktus kerülőnek mutatja magát, mert akkor nem várnak el tőle annyi mindent és nem bántják meg csúnyán lelkileg. De legbelül a mérleg is öntörvényű, mivel levegő jegy és a levegő szabad szellemű.

2022. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!