Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz az hogy a Bak nők a leg...

Igaz az hogy a Bak nők a leg útálatosabbak és defektesek? állítólag nem a legjobb csillgajegy,és ezt Bak nő ként elég nehéz elfogadnom

Figyelt kérdés

#horoszkóp #jellem #bak horoszkóp #bak jelleme #bak nők
2021. máj. 27. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Halak vagyok egész életemben azt hallgattam, hogy a halak jegyben szülöttek (aszcendens ugye má' nem is számít) mekkora nyomorékok/gázak/ilyenek-olyanok. Főleg babonás saját hülyeségüket ezzel igazoló nőismerőseim jöttek ezzel, akik a férfiakkal való kudarcaikat is ezekkel magyarázták. Hát akkor több millió "halak" és "bak" is ilyen ? Ne már...
2021. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem igaz. Egyrészt nem a csillagjegyed múlik az, hogy miként viselkedsz, másrészt pedig ne hagyd az határozzon meg téged, hogy mit ír a napi horoszkópod! Egyébként anyukám is bak csillagjegyű és rá ez egyaltalán nem jellemző.

Egyébként halak vagyok :)

2021. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Dzsízösz! :D

Persze, van aki beleszületik egy szar horoszkópba és onnantól ő defektes. :D

Van pár jellegzetességük, mint az összes jegynek, de ugyan.

2021. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már többször tetszett bak napjegyű lány. Szerintem nagyon szexik tudnak lenni. Az egyik legjobb barátom, aki lány, neki is bak napjegye van. Ne általánosítsunk!
2021. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem 12 féle ember van.
2021. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
91%

Nem arról van itt szó. Nincs olyan jellemzés a világon, ahova az lenne leírva, hogy a bakok utálatosak és defektesek.

Gondolom, te kicsavartad valaki szavait, hogy dühönghess rajta. Vagy így értelmeztél egy tanácsot, egy figyelemfelhívó valamit, és ezzel próbálod eltolni magadtól, mert bánt. Tévedek?

2021. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!