Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » El leszek ítélve, ha nem...

El leszek ítélve, ha nem ismerem el a generációs bolygókat a jegyek uralkodóiként?

Figyelt kérdés
2021. jún. 17. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
10-25 évig terjedhetően
2021. jún. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismered el, hát nem ismered el. Gondolom, a szaktudásodra alapozod ezt az elutasítást.
2021. jún. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Nem, mert en szemelyes kepletben en sem. Abban megfelelo mennyisegu informaciot szolgaltatnak a tradicionalis domiciliumok, vagyis ha pl. Halak az aszcendensed, a Jupiter kozmikus helyzete, hazhelyzete, diszpozitora es aspektusai tokeletesen leirjak az alapszemelyisegedet. A Neptunuszra vonatkozoan a tranzitok erdekesebbek, mondjuk pl. eppen most athuppan az aszcendenseden a Halakban....



Max. mundanasztrologiai kepletben erdekesek a transzszaturnuszi egitestek kozmikus helyzetei, ahol egy tortenelmi korszak leirasara mondjuk egy Pluto-ciklus kello informacioval bir. Mondjuk hazai peldaval elve pl. a Szent Istvan-i allam megalapitasa, es az elso Pluto-visszatereskor a mongolok altal valo folddel egyenlove tetele kapcsan.



37F incel

2021. jún. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen meglakolsz ! Stázisba kerülsz 1000 évre.
2021. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Attól tartok a többség már el is ítélt. 😀
2021. jún. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Paczalos István ***** válasza:
Engem most valami ezoterikus fanatikus harcos ki fog akkor végezni, hacsak keresztül nem lövöm egy kvantum puskával, és az elhamvadó testét biztos ami biztos egy bozon ágyúval Higgs bozonokra nem redukálom... És mindez azért, mert ilyen hülyeséget elolvastam mint ez a kérdés, és rájöttem, hogy abszolút tudatlan vagyok. Ez nem baj, csőre töltöttem a kvantum puskát.
2021. jún. 20. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!