Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas Aszcendens - Jupiter...

Nyilas Aszcendens - Jupiter retrogade?

Figyelt kérdés
Sajnos nem igen értek hozzá, de olvastam, hogy ez a jupiter transit nekem a 3.-2. házamba fog történni, ami hatással lesz az anyagiakra illetve a kommunikációra, testvérekkel való kapcsolatra. Nekem a vénuszom (a szerelem bolygója) is a harmadik házamban található. Ez hatással lehet esetleg a szerelmi életemre is ezálltal vagy csak magát azt kell nézni, hogy melyik ház mit ural?

2021. jún. 17. 14:42
 1/3 A kérdező kommentje:
(A jupiterem is a 3. Házamban található)
2021. jún. 17. 14:49
 2/3 anonim ***** válasza:

A Jupiter minden evben 3 honapig retrograd. Vagyis a populacio 25%-anak retrograd Jupitere van. Ilyen esetben a szulott vilagnezete / ideologiai meggyozodese nem alakul ki megfeleloen a korai kornyezetben. Altalaban eltero is lesz a csaladtagoktol, pl. atter az Iszlamra stb.



A retrograd bolygokban megjeleno tartalom az, ahol az alma messze esik a fajatol.



37F incel

2021. jún. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mármint…?

Én itt a Június 22.-én kezdődő retrogaderől érdeklődöm.

2021. jún. 17. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!