Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a 12 jegy legnagyobb hibája?

Mi a 12 jegy legnagyobb hibája?

Figyelt kérdés

2021. jún. 20. 14:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Rák nő vagyok és amit a #2-es írt az igaz, tényleg ragaszkodó vagyok és rohadtul szarul esik ha valaki ignorál vagy figyelmen kívül hagy (persze csak akkor,ha azt a valakit nagyon megszerettem és elkezdtem hozzá kötődni)

Pont ezért félek én párkapcsolatba kerülni,mert tudom ha a palim nehagy isten gondol egyet és most csak úgy lelépne én meg túlságosan bele lennék esve...az cseszettül fájna és képes volnék akár a sötétebb oldalamat is kimutatni ezért felé..egyébként eskü tudok jó is lenni,de nagyon ragaszkodó vagyok és ha valaki csak úgy ott hagy azt nagyon nehezen viselem. De vannak olyan időszakok amikor igenis bírom ha békén hagynak..ilyen eléggé bonyolult ember vagyok:D

2021. jún. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Bikaként egyértelműen a túlzott féltékenység a legnagyobb hibám (szerelmi kapcsolatokban).
2021. jún. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, rám nem teljesen illik Bakként amit a 2-es írt. Inkább sokszor túl komolytalan és gyerekes vagyok+állandóan felkapom a vizet. De az igaz, hogy én szeretnék mindenben a legjobb lenni :D
2021. jún. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
11, ugyan ez vagyok én is, csak férfiban. Jelenleg is kőkeményen szenvedek ez miatt.
2021. jún. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szűz vagyok, a legnagyobb hibám, hogy lusta vagyok mint a dög. Kritizálni senkit nem szoktam (ha mégis akkor is magamban) mert tojok mindenkire.
2021. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Az aszcendens is lehet mérvadó, az is nagyban befolyásolhat!
2021. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
#16, sőt! Az aszcendens az, ami valójában meghatároz, és nem a napjegy. Sokszor csak a napjegyet nézik, mert a legkönnyebben lehet kiszámolni, ugye amelyik hónapban születtél, az ahhoz tartozó csillagjegyet viseled. De az aszcendenshez perc pontosságra van szükség, így sokkal stabilabb képet kapsz magadról.
2021. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a holdjegyünk ami igazán megmutatja kik vagyunk valójában, amikor egyedül vagyunk és önmagunk lehetünk. Vagy legalábbis én a holdjegyemmel azonosulok a legjobban :) A nap+aszcendensem csak a társasági arcomat adja.
2021. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!